16 Aralık Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

MAHSİMA Diliran'ın tam kardeşi kısrak Gülerce yetiştirmesinin bir tayı. Ayağında yanılmıyorsam kemik sorunu olduğu için aygırlık görevi üstlensin diye Öztürk Ekürisine satıldı. Son 1400 kum koşusunda sonlara kadara dayanmayı başarmış çizgiye yakın yerde sert gelen rakibine teslim olmuştu. 600'ü 42. 400'ü 27.5 rahat işinde ise biraz dışarı açılmasına rağmen kısalan mesafe de beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Kötü koşuları sonrası son startında 3 boy takılıp düzlükte etkili görünen Karakuş, kısa işini 28 çok rahat ile tamamladı. Mesafeyi yadırgamaz ise ikinci şanslı isimdir. Son galobunda toparlandığını sinyallerini veren Demirmünir, Dördüncü olduğu koşunun hemen arkasına, 800'ü 56.5, 400'ü 29 rahat yapan Gökçeefe, iyi koşularına tanık olduğunu Yarda Gel, daha etkili olduğu kum piste yeniden çıkacak olup, 400'ü 28.5 rahat yapan Akıllı Ol sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.


OĞUZBOYLU Ankara'da son olarak dört ay önce kaba kuma çıkarak ikinci olduktan sonra, toplamda yedi defa Grup koşulara katılıp iki sentetik, beş defa da çim piste çıkarak rakiplerinden daha farklı performans göstermişti. Son yarışı ise bu pistte idi. Ateşbibi'nin jokeyini düşürdüğü anda etkilenip dışa doğru sapmasına rağmen hemen toparlanıp grubun içine dahil olmuştu. Viraj dönülür dönülmez çok rahat şekilde rakiplerine üstünlük kurarken farklı görünen isim yine kazanacağı grupta, 800'ü 55.5, 400'ü 27.5 çok rahat işi ile girecek. Bir aksilik olmaz ise kazanacaktır. Günün bankosu..

Bahis oynayanlar son koşusunda devrilip şansını kaybeden, son galobunda 600'ü 40.5 400'ü 27 çok rahat yaparak, toparlanmış görüntüsü ve daha önce geçtiği rakipleri arasında Cibekoğlu'nu değerlendirebilirler. 

RUMET Sezon başında kazandığı koşu sonrası uzun ve kısa mesafeli yarışlarda zaman zaman etkili olup ikincilik ve tabelanın diğer basamaklarında yer edindiği koşuları bulunan safkan bugün sürprizi gerçekleştirebilir. Limoncello, Canpetek, Kırdede hatta Ulrike'nin bile önde gitmeyi isteyeceği şartlarda etkili olacaktır. Daha önce buna benzer tempolarda etkili sonuçlar çıkarmıştı. Kısa ara sonrası yeniden piste çıkarak kenter işler sergileyen safkan tempoyu yakalayabilirse sonlarını güçlü bitirecek güce sahip olduğu için ilk atımdır. NOT; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam engelleyici kullanmayıp destek olan yarış sever dostlara teşekkür ederim.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

10-7-5-6-11-1
6-4-9-10-5
8-OĞUZBOYLU
5-3-1
7-4-2
4-6-7-9-10

94.5 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.