15 Aralık Gürkan Karaca İstanbul At Yarışı Tahminleri (MİSLİ TUTTU)


VARLIKLI: Son koşusunda Banko önerdiğim kenter tadında kolay kazanarak beni mahcup etmiyen safkanın yarış kazandığı binicisiyle bu rakipler karşısında yine kolay kazanacağını düşünüyorum.

KIND OF BLUE: KV-6'da yarışta buradaki rakiplerinden çok daha güçlü rakipleri yanında harika koşan safkan beni kendine hayran bırakmıştı.Kızıl Tüy o Yarışın kazananı The Power ikincisi KIND OF BLUE boyun farkla 3.cü olmuştu.ilk koşacağı yarışta kazanır diye not almıştım.bu rakiplerini kolay geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

MADRABAZ: Güç ve kalitesi ortada olan safkanın bu rakipleri normalde kolay bir şekilde ayırması gerekir. Fakat 141 günlük bir arası olması sebebiyle nefes probleminden çekindiğim için Alternatif tek olarak önere biliyorum. Rakipleri şablonda mevcut.

BAYEZID: Yaptığı çalışmalarında adeta ayakları yere değmeyen safkan için bu grup adeta biçilmiş kaftan rakibi hava güneşli olursa kendi gölgesi olur. altın tepside sunulan bu güzel yemeği afiyetle midesine indirip bizlerede keyif yaptıracaktır.
GÜRKAN KARACA İSTANBUL TAHMİNİ

1.ayak : 3 Banko 

2.ayak : 6 Banko

3.ayak : 6//3,1,8,7,4,2,5

4.ayak : 4,2,8//1,3,7

5.ayak : 6,2//3,4,1,7

6.ayak : 5 Banko

2 yorum:

  1. Bu kadar basitmi görüyonuz İstanbul altılısını akşama görürüz teklerinizi bu oyunu kuranlar bu kadar basit altılı yedirmezler beyler

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.