14 Aralık Turn-To İzmir At Yarışı Tahminleri
Çalışmalarımı Şablon ve yorumlu olarak Sihirli Kantarma ailesinde Paylaşma şansı veren başta Salim bey, Kara kamçı ve Gizli eküri'ye teşekkür ederim.

İzmir Altılı Ganyanın başlangıç ayağında koşulacak 3 yaş Arap maiden yarışta son koşusunda Dil Bağı takısıyla muhteşem koşan RÜZGARBERK süratli gidecek yarışta, önlerde takip edip virajdan sonra aldığı liderlik ile kazanmasını bekliyorum.. Mustafa çiçek eksik binerse rakipler sırasıyla istediği tempoyu kurabilirse AŞANBEY , gene önlerde yer tutacak HAKKAK ve OĞLUM AZAD, eğer sprintini tutturabilirse BÜLENT olacaktır..

BIG DADAŞ

KV-7 yarışta 62 kilo ile Kazanan kalite Safkan H-17 yarışta dişini geçirebileceği bir Grupta çok şanslı olup Gökhan Kocakaya idaresinde kazanmaya çok yakın Tek tercihimi burada kullanacağım..

KARA ŞÖVALYE

Son sentetik pist yarışını ölçü almadığım Safkan kaba kum pistteki yarışları bu gruba yetecek olup ilk şans verdiğim isimdir İzmir pistindeki ilk yarışı olması sebebiyle rakiplerini sırasıyla şablonumda veriyorum.

ELDORADO Hayatının ilk yarışında akıllara kazınacak bir sprint ile Halis Karataş idaresinde kazanan Safkan gücünü tekrar gösterebileceği uzayan mesafede alternatif tekimdir. GRAND ZOFF; koştuğu çim pist yarışlarında başarılı olan son Yarışın Halis Karataş idaresinde önü kapanınca kazanacağı yarışı ikinci bitirdi Francesco Sponza ekürisinin üstüne titrediği Safkan kum pist koşabilecek pedigrisi ile ciddi rakiptir.


Beşinci ayakda Araplara ait H-16 kum pist sürat yarışında son koşusunda erken yürüyen mesafenin 200 metre kısalması ile LANDING çok şanslıdır, kalitesi ile TUĞALP ciddi rakibi olacaktır.. NİZİP FIRTINASI kilo avantajını lehine çevirebilir riskli de olsa 3 atla geçmeye çalışacağım bu yarışı:.


Altılının son ayağında denk safkanlar birarada öncelikle CENGİZEFE ve SARPEDON kuponlarda muhakkak olmalıdır, Taylan Bağcı nın hazırladığı Ünlüoğlu ile Anneden kardeş ÖZERBEYİM, Gökhan Gökçe ile start alacak ÇİVRİLLİ, gene hata kollayacak, KIRYAMAN ve İPKİNHAN yazılarak günü kapatabiliriz.

Bol Şanslar DiliyorumALTILIM


9,6,3,1,7

2 BIG DADAŞ

6,3,4,2,1

4-EDORADO//7
6,2,7
2,10,9,3,7,6
31.5//63

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.