14 Aralık Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Geçtiğimiz hafta, şablon yayınlamadığım bir gün Twitter'da yatırdığım kuponu paylaşmıştım. O gün, bugünkü teklerimden birini Nakit, Mister Bond gibi atların arasında % 0 AGF oranı olmasına rağmen yazdığım üç safkan arasında değerlendirmiştim. ve beşincilikte kalmıştı. Bugün ise bir alt grupta alternatif tek olarak önerirken sebeplerini sizlerle paylaşacağım. Hoş, önerdiğim bu tip atların o gün kazanma oranı çok düşük ancak ne  hikmetse ardından katıldıkları yarışlarda seriye bağlıyorlar. Bugün yine böyle olmamasını temenni edelim.

ŞAHİNGÖZ: Gördüğü iki yarışın ardından toparlanan Şahingöz, bugün yeniden uyumlu binicisi Erhan Yavuz'la bir araya gelmiş durumda. Daha önce bu tip gruplarda iyi yerde bitiren safkan dört gün önce bir kez de Erhan Yavuz'la piste çıkıp çalışma yapmış. Bugünkü rakiplerinin çok istikrarlı olduğunu söylemek zor. Kısacası; kazanabileceği bir grup bulmuş durumda. Ben riski bu ayaktan alıp sürpriz sonuçlara gebe olan programın diğer ayaklarında elimi rahatlatacağım. 

TURKISH CROME: Hatırlayanlar olacaktır; birkaç yıl evvel İstanbul'da Fast Flying Star isimli safkanı ilk koşusunda %0 AGF oranı ve 42 ganyanıyla favori olarak önerirken kalitesi hakkında oldukça iddialı konuşmuştum. O gün hiç unutmuyorum; tıpkı ''Allah belanızı versin'' yazan arkadaş gibi bir takipçimiz ''İnsanları yanıltıyorsun, bir yerinizden at uyduruyorsunuz'' demişti. Sonra ne mi oldu? O koşusunun hemen ardından şartlı ve handikap mücadelelerde 2-1-1-1 şeklinde toto gerçekleştirip Grup 2 Ege Derbisi'nde üçüncü, KV 9 Smyrna Koşusu'nda dördüncü oldu. Kariyeri de 10 yarış sürdü ve sakatlandı. ''Şimdi bununla ne ilgisi var?'' diyenler olduğunu duyar gibiyim. Turkish Crome'un annesi Victorias Bloom, bahsi geçen safkan Fast Flying Star'la anneden kardeş. Bu safkanı taylığından beri takip ediyorum ve bir türlü istediğim düzeyde yarışlar yapamadı ve ufak tefek sıkıntılarla boğuşarak kariyerini sürdürmeye çalışıyordu. Son startı ise yaklaşık üç ay ara sonrası oldu. O gün koşunun her yerinde jokeyine cevap vermesi bir yana yarışı en geri takip etmesinden de düzlükte olumsuz etkilendi. Bugün yarış görmüş olması ve grubun da denkliği ile sürpriz bir sonuca imza atabilir. 


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

6.9.10.3.1.2.5
3.5.4.1.8.6.7
4 ŞAHİNGÖZ BANKO
2.3.4
1.7.9.5
7 TURKISH CROME // 4.12

41.16 TL // 123.48 TL 
2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.