13 Aralık Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri
NALKAPON DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dünkü müthiş Bursa kurgumun beşte kalması bazı kesimleri korkutsa da düşmanlarımı kışkırtmış olması mümkün. Şovlarım devam edecek, haberin ola. 

Bugün sabah ezanından sonra Gahtalı Mıstık yeğenimden gizli bir arama aldım yeğen. Heyecandan ölüyordu. Nefes nefes kalmıştı. Bana sessizce dedi ki: Dayım her ne kadar zaman zaman verdiğim müthiş bankoların bazıları gelmese de, yeğenlerinin güvenini sarssam da, bütün gücümü kullandığım, senin için çalıştığım, ahır ahır gezip istihbarat topladığım söylentileri doğrudur. Bugün beşinci ayakta koşan Pir'in kazanması, Urfalı köy ağalarının da onu banko yazması mümkün. Yeğenlerinin gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Benim de üç tane bankom var yeğenim haberin ola. California, Bolt Girl, Baba Sahakıran bankolarım şov yapacak yeğenim şov. Gahtalı Mıstık yeğenime güvenim tam olsa da Pir bankosunu dinamit lokumlarımla patlatmam söz konusu. Güdümlü füzelerim hedefe kilitlendi. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor, bu böyle biline. 

Sahte Kral Aleksandır'ın sonunu getirmem için sabırsızlandığını biliyorum yeğenim. Acele etme, gücümün tadını çıkar. Ona yaptığım son oyunları okuduğunda gözlerine inanamayacaksın. ''Vay be Dayım neymiş böyle?'' diye bir elinde viski kadehin, öbür elinde sigaranla avare gibi evin içinde dolanıp gururdan öleceksin. Kahvedeki fiyakan artacak, düşmanlarına caka satacaksın. Sayemde popülerliğin de arttı yeğenim. Haydi yine iyisin. Yarını bekle.

Artık sana düşen ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yatırmak. Sonra müsveddeyi yok etme zamanın geldi de geçiyor bile. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma. 


Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri 

5.3.6.1.11.10
5.7.8.2.1.3.12.10.6.9
4 CALIFORNIA // 2.3.1
2 BOLT GIRL BANKO
6 PİR // 1.2.5.4.9
1 BABA SAHAKIRAN // 5

3 TL // 144 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.