13 Aralık Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 386 TL)


GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dünkü İstanbul tahminlerimin altına daha koşular yapılmadan şöyle bir yorum geldi: Allah belanızı versin! Sebebi ise son ayakta koşan ve 1 boy farkla beşincilikte kalan Kartal Kız'ı AGF oranı %1 iken banko vermiş olmam. Bu abimize katılıyorum. Şimdi bu programda koşan atların dışına çıkmadan Allah benim belamı neden vermeli anlatacağım.

Örneğin; ilk ayakta koşan Wonderfull'un anne kardeşi olan  Action Way'e -hiç kimse adını ağzına almazken- Mayıs ayında %2 AGF oranı ile koştuğunda dikkat çekip favori önerdiğimde ne denli kalite bir orjine sahip olduğunu yazdığım ve ardından 5 yarış üst üste kazanarak hiç geçilmediği için Allah benim belamı versin.

Üçüncü ayakta start alan Kürşatbaba'yı Haziran ayında %3 AGF ile 18 at arasında tek önerdiğim ve kazandığı için de Allah benim belamı versin. 

Dördüncü ayakta start alan Demirden'i Temmuz ayında AGF oranı %6 iken banko önerip orjini hakkında detaylı bilgi vererek ileriye dönük taşıdığım ümidi anlattığım ve o gün jokey hatasından kaybetmesinin ardından üst üste beş kere birincilik ipini göğüslediği için bir kez daha Allah benim belamı versin. 

Yine aynı koşuda start alan Tarıkhan'ı son startında %68 AGF Yılmabaşar yanında banko önerdiğim için Allah hiç beklemeden benim belamı versin.

Eminim ki; diğer yazar arkadaşlarımızın da bu programda elinin değdiği atlar vardır.  

Evet değerli dostlar, Allah bizim belamızı versin ki sıra dışı şablonlarda bazen hiç kimsenin ağzına almadığı atları banko olarak sunuyoruz. Üstelik ''Son yarışını çok beğendim, galobu da harika'' şeklinde sığ yorumlar yerine henüz yarış severin dikkatini çekmemiş atlara neden şans verilmesi gerektiğini anlatırken soyağacını açıyor, geçmiş koşularından referanslar veriyoruz. Bu yüzden Allah bizim belamızı verecekse, biz razıyız ve durumdan da memnunuz. 

Bugüne dek beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyor ve çizgimi bozmadan tahmin ve yorumlarıma aynı şekilde devam ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

7.6.2 // 1.8
10.11.3.2.5
2.1.3
9.11 // 8.10
1 CEYLİNSU BANKO
3.1.2.4.5.7.8

44.1 TL // 147 TL20 yorum:

 1. GÜNAYDIN
  Basıralırının devamını dilerim
  Dün son ayağa kadar heyecanla beklediğim için kartalkıIn son düzlükte. En arkadan iç kulvara girip nerdeyse yarışı önde bitirecekkken yarım boy farkla 5. Kaldığı yarışta 5 te kaldığım için allah benimde belqmı versin

  YanıtlaSil
 2. Yaa başkan sen niye bunları takıyosun ki diyer paralı sitelerin adamları olmadığı ne malum!!! Sen şablonunu verirsin degerlendirenler degerlendirir kötü yorumlar olabilir sen bunları takma Allah kimsenin de belasını vermesin şn yolunda devam Broo hiç bisey yıldırmasın seni
  selamlar SERKAN ŞİMŞİR

  YanıtlaSil
 3. Eleştiriler hakaret içermediği sürece sorun yok, siz elimizden geleni yapıyorsunuz emeklerinize sağlık. Yola devam

  YanıtlaSil
 4. Hepinizden Allah razı olsun yorumlarınızı çok beğeniyorum moralinizi bozmayı lütfen hepiniz çok değerlisiniz ust düzeyde yorumlar yapıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim Allah'a emanet olun

  YanıtlaSil
 5. kendine hayride olmayan me konustugunu bilmeyen dengesiz asalaklari kafaniza takmayin Ben altili bulamazken sizing site sayesinde altili yakalamaya basladim sizlere com take ederim emeginize saglik

  YanıtlaSil
 6. demekki adamın ekmeğine ortak yaptığın içindir

  YanıtlaSil
 7. Kartal kız ilk yarısını kazanır.. dünkü yarışını seyredenler anlar.. tebrik ederim kazanamasada kartalkızı tek önerdiğin için gizli eküri kardeşim..

  YanıtlaSil
 8. Sözkonusu kişinin yaptığı çirkinlik bir yana, bugünkü yazınızdan ciddi ciddi edebi bir lezzet aldım. Yarış yazarlarının metinleri arasında görülecek şey değildi doğrusu ve sizi bu açıdan da tebrik ederim.

  YanıtlaSil
 9. Bela okumayın :)
  Tahminlerin tespitlerin cok yerinde sansın daim olsun

  YanıtlaSil
 10. Sevyesiz insanlara aldiris etmeyin onlari kiniyorum basarilariniz devamini diliyorum

  YanıtlaSil
 11. Emeğine sağlık...sen sadece öneriyorsun kimse oynamaya mecbur değil.derlerki parası kiy.etli olanın beyni çalışmaz.gelince iyi gel.eyince kotu...yok böyle bir dünya..

  YanıtlaSil
 12. Siteye giriş ücretsiz,para talebi yok.kimseye de,en tepeden tüyo geldi,evini barkını satıp bu at'a bas denmiyor.kendi yorumunu katıp kupon kurmayorsun,hazıra konmak yqni beleşcilik var,olmayınca bela oku.ne ala memleket...dostum,Allah razı olsun senden.aldırma.

  YanıtlaSil
 13. sen kafaya takma hocam emeklerine sağlık ilk defa kuma çıkan bir at bence mükemmel koştu.

  YanıtlaSil
 14. sen boş ver GİZLİ EKÜRİ KARDEŞ it ürür kervan yürür sen işini yapıyorsun hem de en iyi şekilde birkaç tane kendini bilmez saygısızı dikkate alma herkese bol şanslar.

  YanıtlaSil
 15. Allah razı olsun seni bilen biliyor abi

  YanıtlaSil
 16. Gizli Eküri yorumlar için teşekkürler

  YanıtlaSil
 17. Yorumlarınızı büyük beğeni ile takip ediyor uz

  YanıtlaSil
 18. Teşekür ederim başarılar diliyorum kardeşim

  YanıtlaSil
 19. Abimm canım abim Gizli Ekurim sen gerçektende bize neguzel bilgilendiriyorsun hemde kafalarda veriyorsunuz gelecek atı veya ikinci üçüncü veriryorsun boşver takma abi kafana gerçekten de Ellerinize emeginize saglik Saygılar Sevgiler Selamlar hayırlı cumalar Abim benim rabbRab emanet olun inşaAllah

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.