12 Aralık Salim Kafa İstanbul At Yarışı Tahminleri

Değerli dostlarım merhabalar,

Yıllarını Veli'de Yenimahalle'de geçirmiş bir kardeşiniz olarak İstanbul programını görünce dayanamayarak birşeyler karalama isteğimi dizginleyemediğimi ifade ederek huzurlarınıza çıkıyorum.

Bugün düşüncelerim, tercihlerim agf tablosuna göre biraz sert kaçabilir. En son 13 ganyanlı Caliente'yi sizlere detay yorumla kafa atı vermiş olmanın huzuru ve özgüveniyle yazıyorum, peşinen hatalarımı bağışlayınız.

Bu sebeple her zaman dediğim gibi önce hislerinize güvenmenizi tekrar ve önemle rica ediyorum sevgili dostlarım.

Attığımızın tuttuğu muhteşem bir İstanbul programı olması dileğiyle, şans yanımızda olsun....

Sevgi ve Selamlarımla

salimkafa

VIAREGGIO

Son startında startla birlikte şahlanarak huysuzluk yapması neticesinde yarışa bir miktar geç adapte olan safkan sonlarda güçlü bir aksiyon sergilese de kapanarak dışa açılamadı. Akabinde orta kulvara yönelen safkan yine dışından kapanarak içe yöneldi.

Tüm bu aksiliklere karşın aksiyon kabiliyetini gösteren safkan yarışı 1,20,44 gibi aksiliklerle birlikte değerlendirildiğinde çok iyi bir dereceyle bitirdi.

1000'i 1.02 içindeki galobu ve akabinde 400'ü 25 içinde çok rahat sprintiyle bu yarışta favori gördüğüm isim olarak not ediyorum.

AYBARS

Son yarışında kısa mesafede tereddütlerim olan bir isimdi. Nitekim 6. olarak yarışı tamamladı ancak yine de derecesini ve yarış içindeki durumunu makul bulduğumu ifade etmek isterim. Lakin bu kez lehine bir mesafede start alan safkan rakiplerine oranla yarış hayatına geç başlamış olsa da ideal mesafesinde oldukça şanslı gördüğüm bir isimdir.

Uzayan mesafede grubu 3-4 takip ederek son 400 de etkili bir sprintle kazanmasını bekliyor ve bugün için alternatif tek olarak öneriyorum.

CAMGÖZ

Bir önceki yarışında detay yorumla sizlere tek önerdiğim ve kalite bir isim olduğunu vurguladığım bir safkandır Camgöz.

Son koşusunda bizi yanıltmasa da bir yarış karakteri ortaya koymadığını belirteyim isterim. 

Yarışta önce öne düşen sonra bu grupta buna gerek yok deyip 4-5 gerileyen son düzlükte ne oluyor yahu yürüyeyim diyen ve bence rahat bir şekilde 1.34 içinde bir derece ile kazan safkan 9 Aralık çalışmasında 800'ü 54,8 özellikle son 400'ünü 26,5 rahat dereceleriyle bu yarış için en ciddi hazırlıkta gördüğüm ve duyduğum safkandır. 

Risk alarak kendi oyunumda günün bankosu olarak değerlendireceğim.

EDİTÖR; Sitemize reklam engelleyici kullanmayıp, tıklamalar konusunda destek olan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Herkse bol şans diliyoruz. 


Salim Kafa İstanbul Tahmini 

10,7,4,3
11,7,6,4,1,2,3,9
7,9,4,5
AYBARS (4)
5,1,4,9
CAMGÖZ (5)Salim Kafa İstanbul Tahmini 

10,7,4,3
11,7,6,4,1,2,3,9
7,9,4,5
4,2,1,5
5,1,4,9
CAMGÖZ (5)

1 yorum:

  1. 'Aybars'ı sizden görerek son anda ekledim.. Tahminlerinizin devamını diler Teşekkür ederim..

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.