11 Aralık Yarış Hayatı Riskli Atlar


ADANA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

6.KOŞU9-CRAKER BABY (SON 5 KOŞUSU ) Son yarışlarında biraz da olsa kıpırdayan isimin, Kalan beş koşusundan birisinde ilk iki yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkarması gerekir.


10-KAMİLE HATUN (SON 4 KOŞUSU ) Bu sene kötü performans ortaya koyan kısrağın mutlaka kalan yarışlarından ya bir defa birincilik yada iki defa tabela çıkarması şarttır.13-STAY STRONG (SON 4 KOŞUSU ) Bir defa tabela içeirisnde yer alabilirse durumu azda olsa rahatlayacaktır.


KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

2.KOŞU

5-MEGAFORCE (SON 3 KOŞUSU ) Start problemi ile boğuşan safkan neredeyse tüm yarışlarında boxta oturmuştu. Durumu oldukça kritik olup, bir birincilik, iki ikincilik yada kalan tüm koşularından tabela çıkarmaz ise yarış hayatı sonlanacaktır.

6-WANNABE (SON 5 KOŞUSU) Koşularında etkisiz kalan bir başka isim olmakla birlikte son beş koşusundan bir birincilik, iki ikincilik yada üç tabela çıkarması zorunludur. 

7-SPEED BUFF (SON 7 KOŞUSU ) Bir defa ilk iki içerisinde yer alması yeterli olacaktır.

9-ÇİKOK DOĞAÇBEY (SON 5 KOŞUSU ) Arası olan safkanın mutlaka kalan yarışlarından bir birincilik iki ikincilik veya dört defa tabelanın diğer basamaklarından ter kapması gerekir.

10-YEŞİLLİ BEY (SON 4 KOŞUSU ) Bir defa ilk dört içinde yer alması durumunu oldukça rahatlatacaktır. 

3.KOŞU

1-MY WILL (SON 5 KOŞUSU ) Eski kalitesinden uzak kalan safkan, Bir defa ilk dört içinde yer alması durumunu oldukça rahatlatacaktır. 

11-EMERALD QUEEN (SON 5 KOŞUSU ) Bir defa ilk iki yada iki defa tabelanın diğer sıralamalarından yer alabilirse koşu hayatı uzayacaktır 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.