11 Aralık Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dün Bursa'da favori hanesinde önerdiğim sürpriz safkanlar Baba Dino ve Last Princess beklediğim koşulara imza atsalar da kazanmaya yetecek kadar iyi koşamayarak ikincilikte kaldılar. Zaman zaman favori olarak önerdiğim sürpriz isimler beklentimi karşılayamıyor ve eleştirel yorumlar alıyorum ancak önerdiğim safkanları takip listenize alacak olursanız, bir sonraki koşularında elde ettikleri dereceler ikramiye kazanmanıza vesile olabilir. Örneğin; geçtiğimiz yarışında İstanbul'da yine çok sürpriz iken favori önerdiğim Çağrı da dün %3 AGF ile ikinci oldu. Hiçbir zaman inanmadığım ya da bir kıpırtı görmediğim sürpriz bir safkanı sırf macera olsun diye favori hanesinde değerlendirmedim. Geçmişte birçok ismin ekmeğini yedik ve bugün de süreç aynı işliyor. Güvenen ve inanan herkese çok teşekkür ediyorum.


DİDACTİC: Üst üste başarılı yarışlarıyla güven veren Didactic, İstanbul'da gerçekleştirdiği kısa ve uzun işleri ile düzenli olarak hazırlıklarını sürdürüyor. Normal şartlarda bu grupta banko önermekten çekinmezdim fakat ilgililerinin birçok yarışı atlayarak buraya gelmeleri beni tereddüte düşürdü. Son 20 günde dört koşudan silinirken bunların üçü Handikap 17 mücadele. Fakat çalışmaları oldukça yeterli duruyor; 1200 m - 1.16 ve 1000 m - 25 // 1.03 rahat. Ben bu ayakta riske girmeyi göze alamadım fakat küçük kuponlarda tek atılarak risk alınabilir.  

SEVDEGÖR: Altı gün önceki son startında startla birlikte aldığı liderliği son düzlüğe kadar koruyan ve sonrasında tempo kaybedip dördüncülükte kalan safkan bugün daha zayıf bir grup buldu ve ben o gün binicisi Mahsun Demirbaş idaresinde prova yarışı yaptığına inanıyorum. Buraya gelmeden önce yaptığı son kısa işindeki 600 m - 27 // 42 rahat derecesi de tatminkar olan safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Duyarlı davranarak emeğe saygı çerçevesinde sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum.


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2.7.1.4.3.10
3.5.1.7.9.10.2
4.2.5.3.8.1.9.6
3 DİDACTİC // 5.7
10.8.9
12 SEVDEGÖR BANKO

48 TL // 144 TL 

7 yorum:

 1. sevdegör 4 ncü olsun öpsün başına koysun

  YanıtlaSil
 2. abi neye göre son ayak numarayı tek veriyon. Son yarışında eğeri çözülen atın jokeyi bile oturarak geçiyor onu. Ayrıca Aynı günün son 800 ü 56 bitmiş yarışın 2 ncisi bu kosuda koşuyor. Üstelikte 800 geçen at o değil. Sevdegör ise 800 ü 58 de kendisi geçmiş.

  YanıtlaSil
 3. Adsiza katılıyorum.10 favori 3 ile 14 kapalikutu

  YanıtlaSil
 4. Ben öyle düşünmüyorum bu insanlar bize sadece tahmin veriyor yardımcı oluyorlar görüşlerini ifade ederek bize yardımı dokunur düşüncesi kayda değer kotulemenize gerek yok yanlış düşünüyorsunuz iyi günler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben kötülemek için yazmadım. Öyle olsa hergün takip etmem. Sadece fikrimi söyledim. Bir önceki yarışında Jokeyinin yarışın başından finişe kadar oturarak koşan ata geçiliyorsa tek vermek risk. Tekleri verirken iyi analiz yapmalarını istiyorum.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.