07 Aralık Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri


GALLOPİNG LORD İki koşu önce bu pistte Akdiamon'a çizgiye yakın yerde teslim olurken seri ve sert rakipleri geride bırakan safkan, yine sert grupta KV-6 koşup dokuzuncu olmuştu. Uygun kilo ve rakipler yanında çizgiye en yakın isimdir. Mesafenin biraz uzamasıyla birlikte şans artan Freedom Flıght, gördüğü koşular sonrası toparlanan Kavacıkbeyi, son iki koşusunu kazanan Urla Zamanı, bir koşu kazanırken rakiplerinin bir kısmını geride bırakan Hıgh Pressure e Akgün sırasıyla.. 

BEYAZ KULE Kazandığı koşu ile toplamda dört defa start aldığı İzmir pistinde kısa mesafeli bir koşu hariç sert gruplarda başarılı ile ayrılan safkan bir defa ise birincilik gerçekleştirdi. Son yarışını Kocaeli pistinde koşup virajın dönülmesiyle birlikte deparlanan isim, ayağı çukura denk gelince belki de kazanacağı şartlar da yarışı bırakmak zorunda kalmıştı. Tam mesafesinde start alıp uygun rakiplerine üstünlük kuracağını düşündüğüm Beyaz Kule günün bankosudur. 

UÇANUÇAN Kötü performansına son iki koşusunda dur demeye bilen safkanın yarışları 1400 kumdu. Koşularının tümüne baktığımız da genel olarak 1400 üzeri pek bir başarısı yok. Sekiz defa bu mesafenin üzerine çıkıp sadece iki defa tabela yapmış bir isim. Günün de yüksek AGF'li favorilerinden olunca güvenmekte biraz da olsa çekimser davrandım. Yinede  şuan ki  durumuyla ilk şans verilmelidir diye düşünüyorum. Beşinci olduğu koşuda sert rakiplerinin hemen dibinde yarışı tamamlayan Tunçdevri, Mustafa Çiçek'in tercih etmesiyle ikinci şanslı isimdir. Ara Ara etkili olduğu koşuları sonrası 1000'i 1.12, 800'ü 58.8 çalışarak işin de yeterli görünen Sinyor ve kötü yarışlarının ardına İstanbul pistinde yaptığı 27.42 rahat ve 1000'i 1.17, 400'ü 30 iş sığdıran Durmuşkardeşler yeri olanlar için son önereceğim isimdir. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

8-7-9-6-3
7-11-10-9-4-6
5-BEYAZKULE
7-3-2-8
6-10-1-2-5
7-11-3

126 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.