06 Aralık Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri


NALKAPON DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Urfalı köy ağalarının dersini vermemin vakti geldi de geçiyor bile. İki tane bankom var yeğen iki tane. Üstün altılı bilgimle bülteni paramparça edip müthiş Diyarbakır kurgumu çıkardım. Gahtalı Mıstık kod adlı seyis yeğenim de bana gizli bir arama yapıp özel bilgiler verdi. Bugün yaşadın yeğen haberin ola. 

Bakıyorum da beşinci ayakta Kaç Şerif bankom koşuyor. Onun son yarışını seyrettiğimde üstün zekamla kendini bugüne sakladığını anlamam zor olmadı. Feytullah yeğenim de binmiş ki sorma yeğen. Şov var bugün şov! 

Son ayakta da Ferit Yardımcı yeğenim ikinci müthiş bankom Elmasınkızı'na biniyor. Aldığım istihbarata göre geçen gün ahırda huysuzlanmış. Sabah beşte uyanıp kişneyerek seyisini uyandırmış. ''Hemen bana antrenörü çağır yoksa ahırı yıkmam mümkün'' diye talimat vermiş. Haberi alan antrenör pijamasıyla arabasına bindiği gibi soluğu hipodromda almış. Ahıra girdiğinde ''Ne oldu benim ay parçam, canını ne sıktı? Seni üzen ne varsa ortadan kaldırmam söz konusu. Ağzından çıkacak tek kelimeye bakıyorum'' demiş. Elmasınkızı bankom birden oturduğu yerden kalkıp ahırın kapısına doğru yürüdükten sonra kafasını kapıdan çıkarıp sağı solu kontrol etmiş. Antrenöre dönüp ''Bana bak Mahmut her ne kadar bugüne dek başarıdan başarıya koşmuş olsam da artık yaşımın ilerlediği, izdivaç peşinde olduğum, güçlü erkeklerin dikkatini çekmeye çalıştığım söylentileri doğrudur. İkinciliklerden bıktım. Artık kazanmamın vaktinin geldiğini düşünüyorum, haberin ola.'' diye diye kişnemiş. Antrenörü de veterineri çağırıp özel takviyeler yaptırmış. ''Korkma ay parçam sana yine Ferit binecek. Bu defa kazanmanız an meselesi'' dedikten sonra evine dönmüş. Senin anlayacağın onun kazanacağını biliyorum. Ama benim gibi tevziye peşinde olanlar yanına verdiklerimi eklesinler. 

Hatırla yeğenim geçen sene sana nasıl müthiş bir Urfa kurgusu vermiştim. Son ayak bankom 10 boy geç çıkıp ikinci olmasa altılıyı tek başımıza bilecektik. Zaman zaman sana böyle sürprizler yapmam mümkün. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.
Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

9.7.5.4.1
8.7.5.4.1.12.13.6
5.6.7.3.1.2
5.4.3.6
1 KAÇ ŞERİF BANKO 
8 ELMASINKIZI // 1.7

48 TL // 144 TL

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.