05 Aralık Yarış Hayatı Riskli Atlar
BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

3.KOŞU

4-HAŞİMİYELİ; (SON 5 KOŞUSU ) Son koşularında tabela içerisinde üç defa yer alan safkan bir defa daha ilk dört içinde yer alabilirse durumu oldukça rahatlayacaktır.

8-LATİNA GIRL (SON 4 KOŞUSU ) Durumu kritik olan kısrağın kalan koşularından mutlaka bir birincilik, yada iki defa tabela çıkarması şarttır. 

6.KOŞU

2-BEDREKA (SON 6 KOŞUSU ) Kötü performansa sahip olup, kalan yarışlarından bir birincilik, iki ikincilik yada 3 defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapması gerekir. 

7.KOŞU

3-BEYREK (SON 6 KOŞUSU ) Bu sene istediği performansı ortaya koyamayan safkanın bir birincilik iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapması şarttır.

4-KARAGÜLÜM (SON 6 KOŞUSU ) Aynı durum bu safkan içinde geçerli.  bir birincilik iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapması şarttır.

10ALİBEGİ (SON 3 KOŞUSU ) Son dört koşusundan çok etkisiz kalarak kötü sonuçlar alan isimin mutlaka bir birincilik yada iki defa ikincilik yapması gerekir. 

11-NEŞETİM (SON 5 KOŞUSU ) Kalan altı koşusundan en az iki defa tabelaya girmesi lazım.

13-GALAPAGOS (SON 3 KOŞUSU ) Bir defa ilk iki içerisinde yer alabilirse yarış hayatı uzaya aktır. Aksi taktirde de bitecektir. 

İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ AT BULUNMAMAKTADIR.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.