05 Aralık Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dün Kocaeli'de bankom Cabbarreis kazanırken, favori olarak önerdiğim ve % 4 AGF ile kazanan Hızlı Asiye tesellim oldu. Son ayakta takip atlarımdan biri olan ve çok az farkla ikincilikte kalan favorim %2 AGFli Alloguard kazansaydı, tek atan takipçilerimden biri ikramiyeye uzanacaktı ama nasip olmadı. Adana ise benim açımdan hem hayal kırıklığı hem de başarısızlık abidesiydi. Bu ay kendime verdiğim en az 10 oyun bulma sözü var ve bu uğurda elimden gelen gayreti fazlasıyla gösteriyorum. Umarım hislerim beni yanıltmaz. 

Yedili plase ayağında Asmin Gelin takibimde olan bir safkan ve son galobunu gerçekleştirdiği İbrahim Halil Ketme idaresinde bugün ilk ikide olabileceğini düşünüyorum. 

Günün ilk ayağı süratli geçecek bir yarış ve gidişat bakımından tam da Hill Head'ın sevdiği tarzda bir koşu olacak. 1000 m - 25 // 1.03 ve 600 m - 23 // 36 rahat çalışmaları tatminkar olan safkan hafif kilosunun verdiği avantajla öndeki sert tempodan faydalanarak düzlükte rakiplerini avlayabilir. Son ikinciliğinde toparlandığını gösteren Death Racer ve cezasını tamamlayıp yeniden pistlere dönen Murat Gündüzeli idaresindeki For The King bu ayakta küçük kuponlar için yeterli olacaktır. 

Son koşusunda beyaz bayrak ayna yarışına imza atan Single Car, bildiğiniz üzere Bavi Reş gibi bir ismin anneden kardeşi. Ayrıca bir diğer anne kardeşi Blue Air Force da sprinter yapısıyla ön plana çıkıyordu. Bugün önde İnnovation'la didişmeye girmeyerek bekleme yarışı yapıp sonuca gidebilir. Günün alternatif teklerinden biridir. 

İki aydır ara vermiş bir isim olan Madam Alya, Kadir Tokaçoğlu'nun özel ilgilendiği ve hazırlıklarını bizzat yaptırdığı bir kısrak. Annesi Alya, bir dönem Kadir Tokaçoğlu'nun da bindiği bir kısrak olmakla beraber kalite isimlerden Doku ile anneden kardeş. İlk iki startında sürdirek koşan safkan bu yarış için sürdürdüğü düzenli hazırlıklarında 57 kg sıklet altında çıkardığı 1200 m - 25 // 1.04 // 1.17 rahat ve 800 m - 24 // 50 rahat işleri ile bu koşuya eksiksiz olarak hazırlandığını gösteriyor. İyi orjini ve grubun da uygunluğu ile iyi bir dinçlik yarışı yaparak kazanmasını beklediğim Madam Alya'yı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Kaizbert - Caş benim daima merakla beklediğim eşleşmelerden biriydi ve bunlardan ilki de Mirnur'du. İkincisi ve ise Kurtel Ekürisi adına start alan ve ilk koşusunu kazanan Ildır Esintisi'ydi. Haziran ayında piste çıkan Mirnur o gün Bursa'nın hafif eğimli düz pistinden olumsuz etkilendi ve beklenen yarışı yapamadı ancak düzlük üzerindeki görüntüsü sprint kabiliyetinin olduğunu gösteriyordu. İyi Kaizbertler genelde beyaz bayrak ayna yapıyor ancak bazılarının sprinter yönü daha kuvvetli. Tam yarış karakterini bilmediğimiz safkanın bugün nasıl bir strateji ile koşacağını kestirmek güç ancak her koşulda şanslı olacağını söylemek mümkün. 1000 m - 28 // 1.11 rahat çalışmaları da çok iyi görünen safkanın bugün maidenden çıkması normal sonuç olacaktır. Günün alternatif teki olarak değerlendirilebilir. 

Değerli dostlar, sizden ricam sitemizden ayrılmadan evvel desteklemeyi unutmamanız. Duyarlı davranan herkese çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 
Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

ÇATI KUPON

6.3.4 
6.5.3.2.11
3 SINGLE CAR
4 MADAM ALYA BANKO
4 MİRNUR
5.8.3.9.7.6.1.4

8.4 TL 

NORMAL // GENİŞ KUPON

6.3.4 // 8.2
6.5.3.2.11.9.7.12.4
3.1.2
4 MADAM ALYA BANKO
4 MİRNUR // 2
5.8.3.9.7.6.1.4

45.36 TL // 151.2 TL 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.