04 Aralık Yarış Hayatı Riskli Atlar

KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

2.KOŞU

5-EMERALD GREEN (SON 6 KOŞUSU ) İnişli çıkışlı performansıyla dikkat çeken safkan bir defa ilk iki içerisin de yada iki defa tabelanın diğer basamaklarında yer alabilirse yarış hayatı uzayacaktır.

8-MY WILL (SON 6 KOŞUSU ) Bu yıl sadece bir defa tabela yapan ve eski kalitesini mumla aratan safkan, bir birincilik dışında en az iki defa tabela sıralamalarından yer kapması gerekir.

3.KOŞU

5-DURMAZ AKAR (SON 5 KOŞUSU ) Kötü performansıyla dikkat çeken safkanın bir birincilik dışında iki defa tabelada yer alması şarttır.

6-AHMİN (SON 5 KOŞUSU ) Son yarışlarından bir nevi istediği sonuçları aldığına inandığımız safkan ilk dört içerisinde bir defa daha yer alabilirse durumu oldukça rahatlayacaktır.

7-SULTANBATUR (SON 3 KOŞUSU ) Son yarışında eski günlerine dönüş sinyalini elde ettiği ikincilik ile veren safkanın, tehlikden uzaklaşması için mutlaka ilk iki içerisinden yer çıkarabilmesi şarttır.

8-BİLGİLİTAY (SON 3 KOŞUSU ) Kötü performansı sayesinde yarış hayatını tehlikeye sokan safkanın üç koşusundan birisinde bir yada ikinci olması gerekir. 

ADANA'DA YARIŞ HAYATI RİSKLİ AT BULUNMAMAKTADIR.
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.