04 Aralık Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün Kocaeli'de zorlu bir program bizleri bekliyor. Yıl sonu yaklaştığı için koşan at kalitesi de iyice düştü ve sürprize açık mücadeleler önümüze gelmeye başladı. Ocak ayı itibariyle ikramiyelerde belirgin bir düşüş yaşanacağını hepimiz biliyoruz. Umarım yılın şu son dönemlerinde şans bizimle olur ve iyi bir ikramiyeyi hanemize yazdırırız.

Uzun zamandır takibimde olan ve bugün sürprize de açık bir yarış bulan seri safkan Tulyarbaba günün ilk ayağında beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Kasım ayı içerisinde düzenli olarak idman pistine çıkan ve 1200 - 27 // 1.10 // 1.24 rahat, 1000 m - 28 // 1.11 rahat işleri ile olumlu sinyaller veren safkan yamaklara ait mücadelede bana göre en iyi biniciyi de bulmuş. 


Günün ikinci ayağında İndian Dady gibi ayağına çabuk ve klas bir isimle tam kardeş olan Hazelnut, Ocak ayı doğumlu olup İstanbul'daki 24 // 49 şeklindeki 800 çalışması da tatminkar olan Robin Hood ile Şubat doğumlu bir isim olmakla beraber anne kardeşlerinin ikisi ilk startında maidene veda eden ve diğerleri de uzun süre maidende kalmayan My Göksu öncelik verdiğim isimler.

Mesafe biraz uzamış olsa da Ankara'da Doyoun Hearted ve Spartacus ile Kocaeli'de İndian Dady ve Royal Avşar gibi isimleri gerisinde bırakarak kalitesini ortaya koyan Rasimbey ekürinin kazanan son üç atından ikisine binen jokeyi Hışman Çizik ile uzayan mesafede günün alternatif tekidir.

Daha önce birçoğu birbiriyle karşılaşmış ve zaman zaman da birbirini geçmiş safkanların bir araya geldiği mücadelede İstanbul'da Elzemim arkası ikinciliğinden bu yana takibimde olan ve son kısa vadeli 6 koşu performansını dikkate almadığım Hızlı Asiye favorim olacak. Kazanarak moral bulan iyi orjinli Hoppa ve seri safkan Kurtarbeni ise küçük kuponlarda tercih edilebilecek diğer isimlerdir. 

İstanbul'da üst gruplarda çok iyi işlere imza atan Cabbar Reis ilk kez Kocaeli pistinde koşacak ancak tam kardeşi Elmasınkızı'nın burada dört birinciliği bulunuyor. Yaklaşık olarak üç haftadır istirahatte olan safkan özellikle Kasım ayı içerisinde İstanbul iç pistte gerçekleştirdiği galoplarla göz dolduruyor. 28 Kasım'daki 1200 m - 28 // 1.09 // 1.24 ve 600 m - 25.8 // 41.7 rahat işleri oldukça tatminkar. Bugün hafif kilosunun da verdiği avantajla rakiplerine son metrelerde yapacağı etkili sprintle üstünlük kurarak kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Günün son ayağında ise 15 gün önce favori olarak önerdiğim ancak jokeyi erken yürüyünce kazanabileceği koşudan üçüncü olarak ayrılan Alloguard ilk atım. Üst gruplarda iyi yerde bitirdiği mücadelelerde sergilediği performans ve binicisi Rıza Cihan idaresindeki 1000 m - 1.02 rahat işi ile Anatolian Pearl ve iyi orjininin yanı sıra ayağına çabuk bir isim de olan Rıch Cat benim bu koşu için küçük kuponlara önerebileceğim safkanlardır.

Reklamlar konusunda hassasiyet gösteren ve engelleyici uygulamalar kullanmayan tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

4.9.6.7.1.3
8.4.9 // 1
5 RASİMBEY // 6.9
2.1.5 // 9.7
7 CABBAR REİS BANKO
8.1.9.6.10

18.9 TL // 126 TL 2 yorum:

 1. Kocaeli
  1)2/3/6/9
  2)1/2/3/4/5/6/8
  3)1/2/3/4/%/8
  4) 2
  5) 2
  6) 2/5/9

  YanıtlaSil
 2. Üstad ne güzel de bulmuşsun,aslinda İki banko veriyon,hızlı Asiye,cabbar reis ikisi de cazip atlar ama sayenizde ganyan çıkmıyo,,altiliyi para yaptıran atları işaret etmişsin,tşk ederiz emeğine sağlık

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.