04 Aralık Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Bugün internet bağlantısında yaşadığımız sorun sebebiyle gün içerisinde bazı aksaklıklar oldu ve Adana tahminlerimizi de hazırlayamadık. Bu yüzden Adana'da sadece bankoma yorum yazıp paylaşacağım.

RİNALDO: Kocaeli'de maidenden çıkarken birlikte olduğu Özcan Yıldırım'a yeniden dönen Rinaldo ayın 4ü ve 7sinde iki adet yarıştan silinerek Adana'ya geldi. Şimdiye dek çim pistte tabelaya giremezken tam aksi olarak kumda ikiliden düşmeyen safkanın bugünkü rakiplerinin de çok denk olduğunu düşünüyorum. Rinaldo için, uzun süredir formsuz jokeyi Özcan Yıldırım'ın da gün içerisinde en şanslı olduğu at denilebilir. Ben bugün riski burada alacağım ve günün bankosu olarak değerlendireceğim.

Günün son ayağındaki Egesal, kazandığı son koşuda burada favori koşan Gazınç'le beraber Seremir ve Hüma Sültan gibi bu gruptaki iyi atlara denk isimleri geçmişti. Bu aralar bir kıpırdama beklediğim isimler arasında. Günün ilk ayağında start alan Catching Girl henüz orjinine yakışır bir yarış yapamadı ancak bugünkü grup çok dengesiz ve bu yarış da her sonuca açık. Günün sürprizleri olarak bu iki safkan değerlendirmeye alınmalı.


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

2.1.4.5.10.9.6.11
1.5 // 2.3
2.4 // 1
5.1.8
2 RINALDO BANKO
12.5.8.11.7.3.2

47.04 TL // 141.12 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.