03 Aralık Gürkan Karaca Bursa At Yarışı Tahminleri


Daha önce sosyal medya platformlarında takipçilerimle paylaştığım kurgu ve düşüncelerimi bugünden itibaren Sihirli Kantarma aracılığı ile daha geniş bir kitleye ulaştıracağım. Bana bu şans ve imkanı tanıyarak aralarına kabul eden Sihirli Kantarma ailesine çok teşekkür ediyorum. Umarım birlikteliğimiz kazanç getirir. 

Twitter adresim: @Grkankaraca12

Şuraya tıklayarak da Twitter adresime giriş yapabilirsiniz. --> Twitter

GÜRKAN KARACA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


POWERBANK: Bu pist ve mesafede 1.22.15 koşan safkan gruptaki en iyi derecenin de sahibidir. Daha önce birlikte start almış olduğu rakiplerinin bu gruptaki atlardan biraz daha iyi safkanlar olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca son yarışında kendisine binen usta jokeyi Deniz Yıldız'ın da bu safkanı yeniden tercih etmesiyle o koşudaki performansından memnun kaldığını ve ikilinin yeniden bir araya gelmesiyle şansının da katladığını düşünüyorum. Bugün dişine göre grupta kazanarak maidene veda edeceğine inanıyor ve ilk bankom olarak öneriyorum. 

HAS: Gruptaki diğer safkanlardan güç ve kalite olarak bir değil iki gömlek üstün olan safkanın bugüne kadar göstermiş olduğu performanslar ortada. Ayrıca aradaki handikap puan farkından da bu çok net görülmektedir. Daha önce kısa vade ve grup koşularda izlemeye alışkın olduğumuz safkanın uzun aradan sonra gördüğü üç yarışla artık formunu bulduğuna da inanıyorum. Eğer bugün yarış içerisinde çok büyük bir sıkıntı yaşamazsa kazanması gerektiğini düşünüyor ve ikinci banko olarak öneriyorum. 

EDİTÖR: Sizlerin reklam tıklamalarıyla yayın hayatına devam eden siteniz Sihirli Kantarma'yı desteklemek adına duyarlı davranarak engelleyici uygulamalar kullanmayan tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Şansınız bol olsun. Gürkan Karaca Bursa At Yarışı Tahminleri 

1.ayak: 6,1 // 4,3
2.ayak: 4,6,3,5,10,11
3.ayak: 1,2,5,6
4.ayak: 3,1,4,6,5,2
5.ayak: 7 POWERBANK BANKO
6.ayak: 1 HAS BANKO

15.36 TL // 30.72 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.