02 Aralık Sinyalci İzmir At Yarışı Tahminleri
Herkese merhaba bundan böyle sahadan aldığım duyumlar ve kendi analizlerimle kısa, öz yorumlarım ile hem değer verdiğim Sihirli Kantarma ekibi hem de sizlerle birlikte olacağım. Şans bizimle olsun.

Kum ve çim performansını çok beğendiğim Hamhama gurubun içinde ok gibi ön plana çıkıyor.Piste uyum yaşamadığı taktirde kırmızı çizgiyi önde geçebilecek ilk safkandır. Açıklarını kapatan Kalpkıran 800-59.2 işinde eski günlerine dönüş sinyalini görüntüsüyle verdi. 

Çimde istediği sonuçların altına imza atamayan Tek Dadaş 37.23 rahat işinde fotoya mermi giren isimdi. Bugün beklentiler yüksek olmalı ki üzerinde İzmir'in en etkili jokeyi Mustafa Çiçek var. Ekürisiyle birlikte kuponların olmazsa olmazıdır. Ankara'da istediğini bulmaya Kanbedri erken geldiği İzmir kumunda alışma sürecini bitirdikten sonra 36.23 rahat performansıyla saatçileri büyüleyen isimlerdendi. 

Rakiplerinin bir kat üstünde gösterdiği performansıyla günün favorisi olmayı hak eden Lead Soldıer üç grup bir galibiyet ve iki kötü koşu arkası 800-47//400-23.5 gibi önemli bir işe imza attı. Günün bankosu olarak kuponlara rahatlıkla yazılabilir. 

Bankoma güvenim sonsuz olabilir ama üzerinde duracağım bir başka isim Bubona olacak. Yarış hayatına 6 yaşında başladığı günden bugüne 3 koşu görerek sürekli sert rakipleri tercih eden safkan mesafenin kısalığına karşın mutlaka kuponlarda bulunmalıdır. Bir yarış görüp nefes açan Garanti 800-54 işinde tam not alan bir başka isimdi.

Ara verdikten hemen sonra flaş giriş yaparak ikincilik alan Mavi Gözlü Dev 1000-1.02 galobunda yağ gibi görünen isimdi. Son yarışıda çok fazla ölçü alınmamalı nedeni ise kardeşi Sarı Mustafam kum pistte yakından bilenler bilir etkili koşulara sahip isimdi.

Genellikle alışıla gelmişin dışında sürpriz isimleri ön planda tutarak sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Dilerim ilk günümüz güzel geçer. Bol şans diliyorum.ALTILIM

4-8-5-6-1-3
5-2-3-1-8-7-11
9-6
4-LEAD SOLDIER
6-2-7
11-1-5-3-8

88.2 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.