01 Aralık Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri


Sevgili dostlar herkes için keyifli bir Adana programı olmasını diliyorum.

Ben bir hatırlatma yapmakta fayda görüyorum, biz bu mecrada sadece bilgi ve fikirlerimizi paylaşıp yarış ile ilgilenenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Dolayısıyla oyun oynayan dostlarımızın hobi seviyesini aşıp oyunların kendilerine zarar verdiğini düşündükleri anda oynamayı bırakmaları en doğrusudur. Zira herkesin farklı bir görüşü olması doğaldır, görüşleri sebebiyle kimsenin kimseyi suçlu görmeye hakkı olmadığını düşünüyorum.

Adana programında sert bir oyun deneyeceğim, herkesin kendi görüşleri en doğrusudur. Mantıklı bulan dostlar uygu gördükleri kısımlarındeğerlendirebilir.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

PURO

Son yarışında favori olarak önerdiğim isim startta kalması ve son viraja çok gerilerde girmesi sebebiyle spikerin adını dahi söylememesine rağmen Yarışı Hawking'in arkasındaki gruba yakın bitirdi.

Bu defa start ve adaptasyon sorunu yaşamaz ise büyük favori olan rakibine zor anlar yaşatabileceğini düşünüyorum.

Annesi Monjal'in de bu pistte çok başarılı olduğu notunu ekleyerek bir kez daha favori hanesine yazacağım.

BOLT GIRL

Diyarbakır'da formunu zirveye taşıyan isim son yarışında 1200 Kumda 1,13,77 dereceyi çok rahat bir şekilde yaptı.

Bugün Adana'da şansını deneyecek olan safkanın, Mandelino'nun Diyarbakır'da 1200'ü 1,14 içinde koşusu akabinde Adana'da 1,15'i sert grupta yapmış olmasını da dikkate alarak bugün 1,15'in altında bir dereceyi zorlayabileceğini düşünüyorum. Favorimdir.

HÜRADAM


Son yarışlarına aldanmadığım bir isim HÜRADAM, Adana Kumunda start aldığı 6 yarışın 3'ünü kazanan 2'sinde 2. olan ve 1 kez de 3. olan safkan bu pisti seviyor.

Adana kumunda 1900-2000 mesafe kumda start aldığı 3 yarıştan 2 birincilik 1 ikincilik çıkaran isim Cevher gibi bir isin dahil buradaki bir çok rakibini geçmiştir.

Bugün ideal koşullarda kazanmasını umut ediyor ve Risk alarak kendi oyunumda Banko olarak değerlendireceğim.

MANDELINO


Son yarışında çok daha sert rakiplerine son metrelere kadar direnip 3. olan MANDELINO bugün piste de alışmasıyla favorim ve alternatif tek adayım olacaktır.


Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri

ADANA ŞABLONU

6,2,4
10,7,1,2,8,9
3,5,2
HÜRADAM (1)
9,8,6,10
MANDELINO (3)

(15,24 TL)

ADANA ÖZEL ŞABLON

6,2,4
10,7,1,2,8,9,3,4
3,5,2
HÜRADAM (1)
9,8,6,10
3,5,6,2,4

(100,80)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.