01 Aralık Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana dün müjdesini verdiğim müthiş İstanbul kurgumu, üstün altılı bilgimin son damlasına kadar kullanarak çıkardım haberin ola. Bugünkü bültene fazla güvenme yeğen her an her şey olabilir. 

Süpürgeci Sülo yeğenim ona verdiğim özel görev kartıyla günlerdir Veli'de cirit atıyor. İstediği bütün kapılar anında açılıyor. Bu sayede benim için çok rahat istihbarat topluyor olması mümkün. Onu tanıştırdığım diğer seyislerden de gizli bilgileri alıyor. 

Bakıyorum da bugün Crimian Wind bankom koşuyor yeğenim. Hışman Çizik yeğenimin günlerdir bu anı beklediğini biliyorum. Heyecandan ölüyordu. Etrafına toplanan üç beş yardakçısına ''Yakında Crimian Wind'a binmem mümkün. Kendimi Vefa Ağa'ya göstermem gerektiğinin farkındayım. O yarışı ne pahasına olursa olsun kazanmam söz konusu. Gözüm hiçbir şey görmüyor, bu böyle biline'' demiş. Ahmet Çelik yeğenim de Gina Montana'yla resital yapacağını gördüğü herkese anlatıyormuş. Aldığım istihbarata göre menajerini arayıp ''Bana bak menajer hemen Gina Montana'ya binmem için elinden geleni yap. Onu galop yaparken gören bazı kesimler kazanmasına kesin gözüyle bakıyor. Çıktığım gibi bitirmem için büyük fırsat doğdu. Elini çabuk tutmazsan, başka jokeylerin kapması an meselesi'' demiş. Akın Sözen yeğenim de Varlıklı'yı izlemek için sabahın beşinde Veli'ye gelip, galobunu gördükten sonra eliyle antrenöre tamam işareti yapmış, sonra da gözlüğünü takıp gitmiş. Yolda menajerine dönüp '' Çok heyecanlıyım. Tek rakibim Eclipse olur ama onu da alt etmenin yollarını biliyor olmam mümkün'' deyip kahkaha atmış.

Görüyorsun yeğenim istihbaratım çok güçlü. Şimdi sana düşen ganyana gittikten sonra müthiş kurgumu yazdığın müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1.3.9.8.7.2.4.10
2 GİNA MONTANA BANKO
3 CRIMIAN WIND // 1.7.4
4 VARLIKLI // 3
1.3.2.6.8
5.7.3.9.2.6

16.8 TL // 134.4 TLHiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.