01 Aralık Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son startında Kadir Tokaçoğlu idaresinde ve 62.5 kg sıkletle start alan Batınhan o gün çok etkili olamamıştı. Ancak bir önceki startında bugünkü aprantisi Mahsun Turan idaresinde ışıltılı bir birinciliğe imza atmıştı. Bugün 8.5 kg bırakan safkanın benzer bir performansa imza atıp bir kez daha birincilik ipini göğüsleyebileceğine inanıyorum. Küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Ankara'da Kısa Vadeli 7 mücadelede Marissa, Nilda, Derin Sultan, Bilbilan, Özlenengül gibi kısrakları gerisinde bıraktıktan sonra adeta ortadan kaybolup kendini unutturan Çakırcelep ile sezon başında Adana'da ciddi bir sürprize imza attığı jokeyi Vedat Kızmaz'la yeniden buluşan ve ara sonrası iki yarış görüp açıklarını kapatan Yalnızkartal benim bu ayakta favorime rakip olarak gördüğüm isimler. 

Günün dördüncü ayağında start alan ve grubun üstünde bir isim olan Hüradam daha önce Adana'da 1900 metre kum pistte iki yarış kazanmış bir isim. Bugün gruba baktığımızda rakip olabilecek isimlerin başında bugün eküri koşmasalar da aynı ahıra mensup Komet ve Hüma Sültan'ı görüyoruz. Dört hafta istirahat eden safkanın idman pistindeki kısa ve uzun işleri de bu yarış için yeterli görünüyor. Daha sert gruplarla giriştiği mücadelelerden yüzünün akıyla çıkan Hüradam'ın bugün bu rakiplerini geçmesini bekliyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum.

Günün son ayağında, Runner Cat ve Akınşah arkası üçüncülüğü oldukça etkileyici olan Mandelino ve aralıklarla koşsa da grubun kaliteli isimlerinden biri olan Babbino ile daha önce sert gruplardaki iyi yarışlarını hatırladığım Gümbürgümbür arasındaki mücadelenin birinciyi tayin edeceğine inanıyorum.

Sihirli Kantarma'nın tıklamalardan elde edilen gelir ile yayın hayatına devam ettiğini unutmayıp reklam engelleyiciler konusunda hassasiyet göstererek sitemize destek veren tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

4.2.3.6.7.1
7 BATINHAN // 6.5
5.2.6.9.7.3
1 HÜRADAM BANKO
2.4.6.10.8.9
3.6.2

45.36 TL // 136.08 TL 1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.