29 Kasım Yabancı Otorite Chelmsford Tahminleri


YABANCI OTORİTE CHELMSFORD TAHMİNLERİ


Dünkü Newcastle koşularında daha ilk ayaktan aldığım Daarik riski olumlu dönüştü yaptı ve kazandı. Ardından ikinci ayak sürpriz gerçekleştiren Klopp da favorimdi. Diğer ayaklardaki sürprizleri de çok rahat buldum ama dördüncü ayakta Agfde ikinci sırada yer alan safkandan yattım. Çok kolay bir altılıydı ve 1000 TL üstünde bir ikramiye verdi. Üzülmedim, desem yalan olacak.

Bugünkü Chelmsford yarışlarındaki bankom da beşinci ayakta. Üç yarıştır Adam Mcnamara'nın bindiği ve uzun mesafeye çıkar çıkmaz form sıçraması yaşayan True Destiny yine tam mesafesinde koşacak. Otoritelerin %70i kazanır gözüyle bakıyor ve şu anki oranı da 1.8 civarında seyrediyor. Günün güvenilen atlarından biri olan bu safkanı banko yazarak diğer ayaklarda sürpriz arayacağım. Herkese bol şans. 

YABANCI SİTELERİN CHELMSFORD TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Yabancı Otorite Chelmsford Tahminleri 

2.3.7 // 5.11
3.8.11.13.14.10
7.13.6 // 4
9.7.3.6
5 TRUE DESTINY BANKO
11.3.9.7 // 8.10

43.2 TL // 144 TL 


1 yorum:

  1. müsadenizle gözünüzden kaçtığını düşündüğümden acizane bir hatırlatma yapayım istedim...6 ayak 6 YAA MOUS... son yarışında kempton pistinde class 2 koşuyor ki antrönörü ve at sahibi bu sınıftan daha iyi bir at olduğunu düşünerek o yarışa gidiyorlar!!! class 6 çim yarışıyla yarış hayatına başlıyor safkan... yine ardından çim class 5 yarışını kazanıp bu sefer chelmsfordda class 5 sınıfında kumda görülecek ender bir dereceyle 2012 i 2.04 içinde bitirerek kazanıyor... baştada belirttiğim üzere atı test etmek amacıyla class 2 de deneyip tekrar bu classa dönüyorlar... evet 11 ve özellikle wolver pistinde iyi koşan 7 i de eklersek asla YAA MOUS... NAMUZSUZSUZ oyun oynanmaz...

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.