28 Kasım Salim Kafa Bursa At Yarışı Tahminleri


Çok kıymetli dostlar merhaba,Dün sizlere cazip Beyzayar'ı Banko önerdik Kocaeli'de beşte kaldık, Adana açılışında büyük favori var iken detay analizle Chance Of Meloş'u önerdik, Agf'de 5. Sıradaki Mr. Right'ı detay yorumla favori önerdik.

Teselliyi sevmem bulamadıysak başarı addetmeyiz, lakin bir çok dostumuz bu yorumlardan faydalanmış ki kazanan kuponlarını paylaştılar... Çok Mutlu olduk...

Bursa'da yine cazip bir oyun kurduğumuzu düşünüyoruz...

Değerli sihirlikantarma ailesi bizler paylaştıkça çoğaldığına inanan insanlarız. Dikkat ederseniz ya geceden ya sabah erkenden paylaşmaya gayret ediyoruz. Alıntılanır vs gibi kaygılarımız yok.

Son dakikayı beklemiyor, varsın faydalansın herkes diyoruz...

Sizlerin teveccühü bize yeter, buna inanıyoruz.

Her şey gönlünüzce ve Bursa Bizim olsun...

Sevgi ve Saygılarımla


@salimkafa
WOUNDED

Win River Win temsilcisi safkan annesinin koşan tek tayı.

Anne Çiçeklerin Kızı yarış hayatı başarılı olmasa da babadan Derviş Ağa, Mystical Storm, Big Brown, Azaraks gibi isimlerle kardeş olup iyi bir kan hattının temsilcisi.

Nihayet Wounded kapasitesine yakışır yarışlar yapmaya başladı. Bursa'da 1 kez piste çıkıp 1500'ü 1,29 gibi bir derecenin içinde koşup kazanmıştır.

İzmir pistinde son yarışında 1900 metre mesafede 1,55 içindeki derecesi ve birinciliğiyle koşunun favorisi olarak gördüğüm isimdir.

KEVİR

Yarış hayatına yeni başlayan safkan ilk koşusunda 1300 kumda 1,32 içinde bence iyi bir derece yapmıştır.

Babadan kuma daha yatkın olduğunu düşündüğüm KEVİR'in son çim yarışında beklentinin uzağında kalmış olması anormal değil.

19 Kasım tarihli 600'ü 42, 400'ü 26 küsur saniye içindeki rahat çalışması ile bu koşuyu kazanması benim için normal sonuç olacaktır. Koşudaki Favorimdir.


TAŞRALI

Bir yarışı bir yarışını tutmasa da Taşralı'nın kalitesine inanıyorum.

3 aylık bir arası sonrası 4 koşu görerek fit duruma geldiğine inandığım safkanın son yarıştaki azmi ve mücadelesini çok beğendiğimi ifade etmek isterim.

İstanbul iç pistte yaptığı son idmanında 600'ü 41, 400'ü 26,7 rahat çalışması ile artık hazır olduğunu düşünüyor, Apranti indirimine gerek duyulmamasını da formuna güven olarak değerlendiriyorum. BANKO

ELLİBEŞ

Takibimdeki bir isim olup son yarışında 5. olsa da derecesini beğendiiğimi ifade etmek isterim.

Son çalışmasında fazla sıkılmadan 800'ü 57 içinde, 400'ü 27 rahat dereceleri bu koşu için umutlarımı daha da artırmıştır.

Normal şablonumda 2. BANKO olarak değerlendireceğim.

EDİTÖR: Sihirli Kantarma iki yıldır siz değerli yarış sever dostlarına ücretsiz tahmin ve içerik sunumu yapıyor. Bugün siteye gelen birkaç yorumdan ötürü yineleme gereği duyduk: Sitemiz reklam tıklamalarından elde edilen gelir sistemi üzerine kuruludur ve hiçbir surette ücretli yayına geçmeyecektir. Tek ricamız reklam engelleyici uygulamalar kullanmamanız. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyoruz. Şansınız bol olsun.

13:12 Not; Gunun üçüncü ayağımda yarıştan çıkartılan 3-Gözüm Kaldı yerine 8- Forewer Gerek eklenmiştir..
BURSA NORMAL ŞABLON

4,5,6

5,4,3,2,1,7,9,8
2,1,4,6,8
7,4,1,2
TAŞRALI (2)
ELLİBEŞ (3)

BURSA ÖZEL ŞABLON

4,5,6

5,4,3,2,1,7,9,8
2,1,4,6,8
7,4,1,2
TAŞRALI (2)
3,7,6,5,12

2 yorum:

  1. KaKardeş bir haftadır takip ediyorum yorumlarında şırıngayla kan alıyon başarılarının devamını dilerim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kisa sürede farkli yorum , bakış açısı ve tutturma yüzdesi

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.