23 Kasım Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şov var yeğen şov! Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İzmir kurgumla resital yaptım. Düşmanlarım acil kapılarında kuyruğa girdi. Şovlarım devam edecek. Benim adım sürpriz soyadım bomba haberin ola. 

Müthiş mazimi öğrendikçe dudağının uçukladığını biliyorum. Ağzın beş karış açık gezerken sürekli yazdıklarımı düşünüyorsun. Çevrendekiler senin bu haline anlam veremiyor. Sana ne demiştim? Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Daha duydukların hiçbir şey, haberin ola. Bugün sana Bulgar sınırından Makedonya boylarına nasıl gittiğimi, giderken neler yaşadığımı anlatmam an meselesi. Kulaklarını iyi aç, sonra karşıma çıkıp ''Dayı ben görmedim, kimse söylemedi, mükemmelliğinin bu tarafını hiç bilmiyordum.'' deme. Beni etrafındakilere methetmeyenlerle  de aramıza kara kediler girmesi mümkün. 

Yeğenim, Bulgar sınırındaki mayın tarlasını üstün yeteneklerimle geçtikten sonra 35 km koşup bir köye vardım. Sekiz tane hane vardı. Köyün ortasında da bir kilise duruyordu. Evler müstakildi. Eğer gecenin karanlığında gidersem, beni hırsız zannedip inzibatlara haber vermelerinin mümkün olduğunun farkındaydım. Ayazdan korunmak için kendime ağaç dallarından bir sığınak yapıp orada sabahlamaya karar verdim. Yorgunluğum beni hemen uykuya daldırdı. Rüyamda yine o ihtiyarı gördüm. Las Vegas'taki en meşhur kumarhanede ünlü kumarbazlara taş konken dersi verirken yan masada bir kolunun altında sarışın bir gavur kızı, öteki elinde bir kadeh viskisiyle rulet oynuyordu. Masadaki herkesi söğüşledikten sonra kumarhaneden çıktım. Kapıda yine limuzinle beni bekliyordu. Limuzinin kapısı yine kendiliğinden açıldı. İçeri girdiğimde ihtiyarın karşısına oturdum çünkü iki yanında da sarışın dilberler vardı. Bana bakıp ''Yine karşılaştık Nalko. Hayatın bir kumar olması mümkün. Sen de iyi bir kumarbazsın. Bundan sonra daha çok risk alman gerekiyor. Sırtından vurulsan da vazgeçme. Öldürmeyen her yaranın seni güçlendirmesi söz konusu. Kalbin seni bu köye getirdi. Maceranın başlaması an meselesi.'' dedi. Kan ter içinde uyandım yeğen. Güneş doğmuştu. Artık köye girmeliydim ama karnım da çok açtı. Önce kendime bir ziyafet çekmem gerektiğini biliyordum. Geri dönüp ağaçların arasına daldım. Küçük bir dere görüp izini sürmeye başladım. Tam başladığım yere de işaret bıraktım. Üstün bilgilerim sayesinde dere kenarlarına hayvanların gelip susuzluğunu giderdiğini biliyordum. Biraz yürüdükten sonra karşıma bir ceylan çıktı. Aradığım fırsat olduğunu biliyordum. Elimde savaş aletim olmasa da gözüme ayakkabılarımın bağcığı takıldı. Tek çarem arkasından dolanıp onu boğazlamaktı. Sinsice arkasına geçip bir timsah gibi sessizce yaklaştım. Sonra birden boğazına ipi geçirdim. O da ne yeğenim; sırtımda bir ağrıyla birlikte sıcaklık hissettim. 

Gözümü açtığımda bir odadaydım. Karşımda ecnebi güzeli İvanka'yla onun babası olduğunu öğrendiğim Papaz Hristo vardı. Gavurca konuştuklarından onları anlamıyordum. Sonra bana dönüp bir şeyler söylediler. Onlara düzgün İstanbul konuşmamla ''Türk olduğumdan sizi anlamıyorum haberiniz ola'' dedim. Bunu duyan İvanka'nın gözleri parladı. Kırık Türkçesiyle bana ''Adın nedir Türk, seni yanlışlıkla vurdum. Aslında çok iyi nişancıyım. Bana bu yüzden babam İvanka adını verdi. Onun anlamı oktur. Daha ıskaladığım yoktur. Eğer sen önüne geçmesen o ceylanı alnından vururdum, mükemmelliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor, bu böyle biline'' dedi. Yeğenim onu daha görür görmez aşık oldum. O da bana vurulmuştu besbelli. Güçlü pazularım, yakışıklılığım, kibarlığımla kalbini fethetmiştim. Papaz Hristo kızına dönüp ''Ayinin başlaması an meselesi. Misafirimize iyi bak. Döndüğümde ne yapacağımızı konuşuruz'' diyerek evden çıktı. Artık ecnebi güzeli İvanka'yla baş başaydım. 

İvanka karşımda ne yapacağını bilmez şekilde otururken birden ''Dilim damağım kurudu Bulgar aşüfte, bana iki yudum şarap ver de kendime geleyim'' dedim. Mutfaktan bir fıçı şaraba kadehe daldırıp getirdikten sonra bana uzattı. Bardağı değil, ellerini tuttum. Kendime doğru çekip onu alnından öptüm. Birden düşüp bayıldı yeğen. Mükemmelliğim karşısında daha fazla dayanamamıştı. Akşam üzeri Papaz Hristo geldiğinde İvanka'yla sarmaş dolaş oturuyorduk. Bizi evlendirmekten başka çaresi yoktu ama Müslüman olmam onu kızdırıyordu. Bir haftada kendime geldim. Sırtıma saplanan okun yarası kapanmıştı. Sabahları ormana gidip bir ağaç kesitkten sonra kucaklayıp getiriyordum. Papaz Hristo kuvvetim karşısındaki heyecanını gizleyemiyordu. Ecnebi Güzeli İvanka da her sabah yanıma koşup pazularımı sıktıktan sonra ''Sen benim mucizemsin Nalko, seni bana gönderen Tanrı'ya ne kadar şükretsem azdır. Köyün en güçlü, en yakışıklı, en mükemmel erkeği olduğunu biliyorum'' derdi. Köyde dedikodular almış başını gidiyordu. Diğer erkeklerin hasetinden çatladığını biliyordum. Papaz Hristo daha fazla dayanamayıp beni karşısına aldı. ''Bana bak Nalko otuz yıldır bu köyde papazım. Hep namusumla yaşadım. Sen geldikten sonra çok dedikodu oldu. Artık kaldıramamam söz konusu. Kızımla evlenmeni istiyorum'' dedi. Ona dönüp şöyle dedim: Papaz Hristo, eğer bunu istiyorsan, kızın da müslüman olmalı. Dinimden taviz vermem mümkün değil. En önemli özelliğim ibadetlerimi düzenli yapmamdır. Şimdi seferi olduğum için sen hiç görmedin. Çaresiz kalan Papaz Hristo komşu köyün imamıyla anlaşıp ecnebi güzeli İvanka'yı müslüman yaptı. Benim gibi bir damada sahip olmak onun popülerliğini iyice artıracaktı. İmam efendi İvanka'nın adını Rüveyda olarak değiştirdi. İmam nikahımızı kıyıp gitti. 

Bugünlük bu kadar yeğenim haberin ola. Yemeği bir lokmada bitirip hakkımdaki her şeyi hemen öğrenmek için sabırsızlandığını biliyorum. Ama her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Heyecan dorukta, ganyanlarda yazdıklarım dilden dile dolaşıyor. Sen de etrafına şöyle bir bakış atıp ''O benim Dayım'' diye caka satıyorsun. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

EDİTÖR: Sitemiz Sihirli Kantarma'yı desteklemek adına reklam engelleyici kullanmayarak ilgi çekici reklamlar gösterilmesine izin verenlere teşekkür ediyoruz. Sizlerin katkıları ile varız. Şansınız bol olsun.


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

4.1.2.5
1.3.4.2.6.7.5
3 OVER A SHILLING BANKO
1.5.6
2.1.5.3
5.3.2.1.7.11

141.12 TL 5 yorum:

 1. Yavuz dayi millet üfürüyor sen resmen firlatiyorsun.sende antisosyal kişilik bozukluğu mu var.yoksa bu site seni bilincini kullanıyor.bu ne amk yeter meşgul etme

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dallama adamın tahminleri &70 80 tutuyor ne zırvalıyosun sen

   Sil
 2. 1.7 2 4 5
  2.1
  3.3
  4.1 4 5
  5.2 3 8
  6.2 5 7 11 12 4

  YanıtlaSil
 3. Dayıya laf yok beğenmeyen girmez o kadar. ona 10.000 yeğeni yeter

  YanıtlaSil
 4. valla aynen öğle sırf bu adam ne yazmış diye giriyorum siteye efsane bir hayal gücü var roman yazsa miltyon satar yeminle bende alırım

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.