29 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yeğenim köye geri döndüğümde hemen çalışmalara başladım. Sahte Kral Aleksandır'dan aldığım istihbarata göre Sinsi Nikola onun baş muhbirlerinden biriydi. Yılan Dimitri'yle Tosun Darko da ona çalışıyordu. Önce üçünü bitirmem gerektiğini biliyordum. Hemen planımı yaptım yeğenim. Onları üstün yeteneklerimle yok etmem mümkündü. Öğlen yemeğe üçü birlikte geldi. Sinsi Nikola haberi almış olacak ki bana ayrı bir hürmet ediyordu. Onlara müthiş bir oyun yaptım. Ertesi sabah erkenden gelmelerini istedim; beraber avlanmaya gidecektik. 

Sabah üçü de geldi yeğenim. Onları köye gelmeden gördüğüm bir aslan sürüsünün olduğu bölgeye götürdüm. Hiçbir şeyden haberleri yoktu. Oraya vardığımızda dağılmayı teklif ettim. Kim önce avlanırsa, avını belirlediğimiz bir yere getirecekti. Tırmanma yeteneğimi kullanıp yüksek bir ağaca çıktım, sonra da taklit yeteneğimle Kral aslanın sesini taklit edip sürüyü bir yere çağırdım. 15 dakika sonra Sinsi Nikola, Yılan Dimitri bir de Tosun Darko aslanların pençesindeydi. Üçünün de etrafının sarıldığı anda ağaçtan atlayıp yanlarına gittim. Aslanlar benden talimat bekliyordu. Kral aslan yanıma gelip etrafımda bir tur attıktan sonra kafasıyla üçünü gösterip ''Bana bak Nalko, karnımız çok aç, senin hatırına beklemedeyiz. Bunlardan en az birini bize yem olarak bırakman söz konusu, yoksa seninle anlaşmamız biter'' Şakası yoktu yeğen. Ona aslanca konuşup şöyle dedim: Kral Aslan bana yarım saat ver senin için bir bizon avlayıp geleyim. Bu çelimsizlerin üçünü bir araya getirsen, senin dişinin kovuğuna yetmemesi mümkün.  

Hemen hızlı koşma yeteneğimden faydalanıp bizonların su içtiği ırmağı buldum. Sinsice yaklaşıp hepsini tek tek gözümle tarttım. 450 kiloluk bir tanesini yanımda getirdiğim zıpkınla avladıktan sonra omzuma attığım gibi aslanlara götürdüğüm. O kadar hızlı koşuyordum ki yeğen onların yanından geçip gitmişim haberim yoktu. Kral aslan arkamdan bir yardakçısını yollamış. Yoksa Sırbistan'a kadar hızımı alamayabilirdim. Neyse yeğen, bizonu önlerine atıp üçünü kurtardıktan sonra önümde diz çöküp ağladılar. ''Nalko seni yanlış tanımışız. Hayatımızı kurtardın. Bundan sonra emrindeyiz. Her ne kadar ilk geldiğinde sana karşı düşmanlık yapmış olsak, seni Sahte Kral Aleksandır'a ispiyonlamış olsak da; yiğitliğin, cömertliğin, gücün bir de mükemmelliğin karşısında eriyip bittiğimiz, sana hayran kaldığımız söylentileri doğrudur. Onu bitirmene yardım etmemiz an meselesi, haberin ola.'' dediler. 

Onları yanıma alıp köye döndüm yeğenim. Artık planımın ikinci aşamasına geçip Aleksandır'ı bitirebilir, oradan da Sırbistan'a gidebilirdim. Bosnalı Müslümanların bana ihtiyacı olduğunu biliyordum. Tek ihtiyacım 40 yardakçıydı. Elimde üç tane vardı. Lipton Jon'u da sayarsak geriye 36 yardakçı kalmıştı. Sonra da şatoya baskın verip Sahte Kral Aleksandır'ın krallığına son verecektim. 

Bugün sana üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş bir kurgu hazırladım yeğenim. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gelen istihbaratlarla, mayın dedektörlerimin tespit ettiği bombaları birleştirdim. Cebini şişirmek için sabırsızlanıyorum haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma. 

NALKAPON DAYI'NIN MAKEDONYA VE BULGARİSTAN ANILARININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZNalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

6.3.5.7.2 // 9.10.1
5.8.9.2
1.2
1.3
1.3.6.2.5
3.2.4 

84 TL // 134.4 TL


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.