25 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müthiş Bulgar hikayemi okuduktan sonra Makedonya maceramı sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Hatta dün gece eline bir kasa bira alıp köprüaltına gittiğin, yanına topladığın üç beş yardakçına mükemmelliğimden bahsettiğin, onları gönderdikten sonra bir taşın üstüne uzanıp bir elinde biran, bir elinde sigaranla semaya dalarak ''Vay be Dayım neymiş de haberimiz yokmuş. Türk Düşmanı Alçak Boris'i nasıl da tarumar etti. Acaba Makedonya'da neler yaşadı'' diye efkarlanıp önce bir sigarandan bir duman alıp sonra da birandan bir yudum içtiğin istihbaratı kulağıma geldi, haberin ola. Seni daha fazla merakta bırakmam mümkün değil yeğenim. Şimdi yanına leblebi tabağını alıp bir bardak da demli çay doldur. Okuyacakların seni şoke edebilir, o yüzden sürahiye su doldurmayı da unutma. Tamam mı?

Makedonya'da da düşmanlarım oldu, ama hepsini yok ettim. Hatırla yeğen sana ne demiştim; benim dedem Isparta'lı, onun büyük büyük dedesi de 300 Spartalılardan biri olan Okçu Paksos, dememiş miydim? İşte başıma ne geldiyse bundan geldi. Büyük İskender'in torunu Sahte Kral Aleksandır'ın Bulgar sınırını geçtikten sonra yaşadıklarımdan, Türk Düşmanı Alçak Boris'le Fesat Boyko'yu nasıl madara ettiğimden hemen haberi olmuş. Hakkımda istihbarat çalışması yaptırıp her şeyi öğrenmiş. En önemlisi de Sparta soyundan geldiğimi duyunca taşıdığım üstün kandan da haberi olmuş. Hemen yaverini çağırıp ''Aldığım istihbarata göre topraklarımıza 300 Spartalılardan olan Okçu Paksos'un soyundan gelen Nalkapon girmiş. Her ne kadar Büyük İskender'in torunu olsam da, burada krallığımı ilan etsem de bu durumun beni rahatsız ettiği, bir ipte iki cambazın oynamayacağı söylentileri doğrudur. Derhal onu yakalayıp huzuruma çıkarın. Sonra da önümde diz çöküp ayaklarıma kapanmasını sağlayın. Eğer dediklerim yapılmazsa, öfkeden deliye dönmem, hasetimden çatlamam an meselesi.'' demiş. Üstüme 300 atlıyla beraber geldiler yeğen. Onlara müthiş korkusuzluğumla karşı koydum.

Bir tek o da değil, yerleştiğim köyün en güzel kızı Sarı Papatya Elena'yla olan izdivacımı çekemeyen Sinsi Nikola, Tosun Darko, Yılan Dimitri bir olup topyekün beni devirmek için savaştılar. Üstün bilgilerimi, mükemmel zekamı, imrenilen kuvvetimi kullanıp hepsini yendim. Ama bunlardan önce sana Bulgar sınırından Makedon topraklarına nasıl geçtiğimi, sonra da Sarı Papatya Elena'yla izdivacımın nasıl olduğunu anlatmam mümkün. Yazılarımı bekle yeğenim.

Haydi bakalım yeğenim, sabah kalkar kalkmaz ganyana koşup üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu oyna. Sonra da tam televizyonun karşısında yer kapıp her ayak koştuğunda şovunu yap. Çevrende toplanan üç beş kişiye beni methet. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Sayfamdan çıkmadan önce tıklamanı unutma.

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1.4.5.6.8.7
5.1.3
2.3.1
3 GELEG ROJ BANKO
9.4.6.2
2.3.5.14.16.15.21.17.4.8

151.2 TL 4 yorum:

 1. malkapon kafa 4 tek.kırk at yazmışsın
  İzmir yarın ikiyüzlü TL vermez sen ikiyuzliralik kopun yapmışsın.ikinci ayakta 5 tek buda sana kapak olsun.üçüncü ayak 3 tek. dördüncü ayak 4 tek.tabelayidare sen bul amk. son ayakta dikkat et uçak bir yerine kacmasin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl senin amk,mak lazım sokayım senin yapacağın eleştiriyede ,yorumunada ulan gtoğlanı madeö beğenmiyprsun ne diye buraya toplanıp da skkik yorumlar yazıyorsun.kevşek,Adam ol köpek,İnsan ol,beğenmiyorsan sktir git adi şerefsiz,ne d,ye küfür ediyorsun kahpanin dölü,bu da sana kapak olsun şerefsiz

   Sil
  2. Nalko,dünkü başarılı tahminin için tebrikler,uzunca zaman oyun oynamadım bu gün gördüm şablonun tutturmuşşun , bir çok süpriz at rasından normal bitmiş eğer yazdığın bombalar infilak etseydi bak o zaman curcunaya sen ,bazı ipi kopuk götlerin yorumuna bakma sen onlar senin tarzını anlamamışlar,bende baştan anlamamıştım ancak git gide nasıl bir kurgular yaptığını çok iyi anladım ,bir gün bu siteyi hoplatacaksın sen bunua gerçekten inanıyorum ,,bol şanslar emeğine sağlık.

   Sil
 2. malkapon öğlene doğruda adanayı atayım sana belki çakan olur

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.