30 Kasım Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş Makedon hatıralarımı anlatmamam söz konusu. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana gizli bir arama yapıp müthiş bankolar verdi. Yoksa bugün üstün altılı bilgimi dinlendirip cebini şişirmek için İstanbul bültenine çalışacaktım. Her ne kadar ona olan itimadım sonsuz olsa da verdiği müthiş bankoların yanına benim gibi tevziye peşinde olanlar eklemelerimi yapsın.

Yeğenim Makedonya'da yaptıklarımı, Bulgaristan'daki şovumu öğrenen Yancı Hikmet'in dudağında uçuk çıkmış, Büllük Adnan'ı da acile kaldırmışlar; evde ateşler içinde yatıyormuş. Kahveye geldiğimde Çaykur Rıza'dan da ayrı bir hürmet gördüm. Makedon çaycı Lipton Jon'u duyunca, fiyakam çizildi, diye çevresine toplanan üç beş yardakçısına dert yanmış. Emekli takımından Kılıbık Nuri de karısına yaptırdığı kazağı hediye etti. Mahalle takımından Goril Orhan, Yengeç Kemal, bir de Zürafa Hasan bir araya gelip bana bir kutu lokum almışlar. Popülerliğim zirvede yeğenim.

Dün gece sayfama Afrikalı yeğenlerimden gizli bir mesaj geldi: ''Dayı burada beyaz adamın bize zulmediyor olması mümkün. Senin Avrupa'da yaptıklarını okudukça ümidimiz yeşeriyor. Biletini alsak da bizim mücadelemize de destek olsan. Her ne kadar aramızda dağlar, taşlar, okyanuslar olsa da senin gücünün sınırlarının olmadığını, bütün mazlumların sırtını dayadığı dayanak olduğunu bildiğimiz söylentileri doğrudur. Yolunu gözlüyoruz, haberin ola.'' 

Artık yaşlandım yeğenim. Benim sana anlattığım yıllar daha gençlik çağlarım, toy dönemlerim, gözümün kara olduğu zamanlar. Şimdi daha temkinliyim. Zaman zaman içimdeki kaplana hakim olamayıp düşmanlarımı madara ediyor olmam mümkün ama eski gücüm kalmadı. Eskiden 100 metreyi 5 saniyede koşuyordum, şimdi 8 saniyeye çıktı. Giderek zayıflıyorum. Ama size bir kıyak yapmayı da ihmal etmemem an meselesi. Bu akşam Meksikalı mafya babası dostum El Torito'yu arayıp takviye kuvvet göndermesi için emir vereceğim. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

2.5.4.1.9
2 FIRATIN ÖFKESİ // 11
4 UÇANBİLGİN // 2
2.5.3.1.4.6.7
3.1.4.7.8
1.4.2

36.75 TL // 147 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.