30 Kasım Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


VICTORY RHYTHM: Yaklaşık 1.5 yıl sonra start aldığı çim pist mücadelesinden galibiyetle ayrılan safkan sonrasında iştirak ettiği koşuda kum pistte sert grupla bir araya gelmiş ve son 200 metrede tabela şansı olmadığını gören jokeyi tarafından rölantiye alınmıştı. O gün temponun normalden yüksek olmasının da safkanı olumsuz etkilediğini düşünüyorum çünkü ön tarafa hiçbir yerde ayak uyduramadı. Bugün yarışın o denli hızlanacağını düşünmüyorum. Lehine bir tempo olacaktır ve kazandığı günkü gibi bir performansa imza atıp yeniden foto finiş çizgisini önde geçecektir. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

BÜLENT: Derin Sultan ile anneden kardeş olan safkan 6 gün sonra şartlı 2 yarışa da kayıt yaptırmış. Yaklaşık iki aydır start almıyor ancak düzenli olarak idmanda ve İzmir'e de erken gelip hazırlıklarına burada devam etmiş. Ekürisi Diriliş de iyi bir orjine sahip ve o da çok fazla maidende kalmayacaktır diye düşünüyorum. Yeterli hazırlıkları ve eküri avantajıyla alternatif tek olarak değerlendirilebilir.


CAMBODIA: Daima bundan daha sert rakiplerle mücadele eden safkan 55 gün ara vermiş olsa da idmanlarında elde ettiği derecelerle eksiksiz olarak bu koşuya iştirak edeceğini gösteriyor. Özellikle ayın 23'ünde yaptığı 22 // 34 ve ayın 25inde 62 kg sıklet altında çıkardığı 24 // 1.03 dereceleri oldukça tatminkar. Bugün dişine göre rakipleri de bulmuş olan kısrağın hemcinleri arasında birincilik ipini göğüslemesi işten bile değil. Günün ikinci alternatif tekidir. 

YOUNG BOND: Geçtiğimiz yıl benzer gruplarda iyi sonuçlara imza atan safkan son birinciliğini beyaz bayrak ayna yaparak elde etmiş olsa da aslında süratli giden yarışları daha çok seviyor. Bugün özellikle Power King ve Dymaxion ikilisinin yükseltmesini beklediğim tempo tam da Young Bond'un istediği gibi. 6 ay ara sonrası gördüğü yarışlarla beraber yakaladığı bu formu iyi değerlendirmek isteyeceğine inandığım Young Bond uygun şartların oluşması halinde foto finiş çizgisini rakiplerinden önde geçebilecek durumda. 

Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

10 VICTORY RHYTHM BANKO
11.5.10.2.3.4.8.7.1.6
1 BÜLENT // 5
1 CAMBODIA // 5
6.8.5.1.2 // 4.7
5.8.13.1.2.11.9.6

28 TL // 156.8 TL 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.