28 Kasım Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriGİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİBugünkü İstanbul programı epey zorlu ve ikramiye yönünden de ucu açık. Zorlu programda tek tercihi de epey yordu ve nihayetinde Best Spot'ta karar kıldım. Dilerim düşüncelerimiz koşulara yansır ve ikramiyenin ucundan köşesinden tutabiliriz.

Günün ilk ayağında takip listemde olan birçok isim bir araya gelmiş. Green Valley, Alpha Kurt, Furi, Matbaacı, Comandat ve Aly Wins gerek orjinleri bakımından sürekli olarak değerlendirdiğim, gerek son koşularından sonra takibe aldığım safkanlar. Monaco'nun çıkmasıyla daha da karışan mücadelede ayrım yapmadan hepsine şans vereceğim. 

ELIANNA: Buradaki şanslı olabilecek safkanların çoğu Kocaeli'deki Şartlı 5 mücadeleye de kayıt yaptırmış. Bunlar arasından ise Elianna kazanması halinde de orayı koşabiliyor. Dişilere mahsus yarışlar her zaman sürpriz beklediğim yarışlar olsa da bugün iyi bir form yakalayan bu safkanı öncelikli olarak değerlendirmeyi düşünüyorum. 

AKTUĞ: Bu koşu için İstanbul iç pistinde çok iyi bir hazırlık döneminden geçen safkan kısa ve uzun işlerinde çıkardığı derecelerle göz dolduruyor. Özellikle sentetikte 600 m - 26 // 40 rahat ve iç pistteki 1000 m - 27 // 1.10 rahat işleri oldukça tatminkar. Annesi Hediyem, kalite isimlerden Antepli ile anneden kardeş olmakla beraber kum pistin başarılı isimlerden olan ve açık yarış galibiyetleri bulunan Didim ile tam kardeş. Orjin bakımından pist ayırt etmeyecek bir yapıya sahip olan Aktuğ daimi jokeyi ile günün sürprizlerinden birine imza atabilir. 

BEST SPOT: Gökhan Kocalaya ile üç kez buluşup 2-1-1 şeklinde toto gerçekleştiren safkan bugün rakiplerine nazaran oldukça ağır kilo ile start alacak olsa da özellikle binicisinin bu sezon benzer şartlar altında kazandığı koşular olması biraz cesaretlendiriyor. İlgilileri de 5kg apranti indirimine ihtiyaç duymamışlar, ki bu da bence safkana olan inançlarını gösteriyor. Derece olarak da rakiplerine üstünlüğü bulunan Best Spot, 2.10 yaparken de 62 kiloymuş. Bu koşu için iç pistte 600 m - 23 // 36 rahat ve sentetik pistte 1000 m - 24 // 1.03 // 1.17  rahat yapan safkanın form durumu da iyi görünüyor. 

ÇAĞRI: İlk koşusunda sürdirek favori olarak piste çıkan ancak o yarışında sıkıntılar gösterip bir süre geri alınan Çağrı dört ay sonra iki yarış gördü ve idman pistinde de çok iyi durumda görünüyordu. Kocaeli'den geldikten sonra gerçekleştirdiği 600 m - 22 // 34 rahat işinde adeta ayakları yere değmeyen safkan bu kez sürpriz bir sonuca imza atarak ilgililerinin yüzünü güldürebilir.

BEYZA SULTAN: Bu mesafeleri iyi koşan Beyza Sultan son ikinciliğinde birkaç rakibi ile fotoya taraklama girmiş ve kazanan atın yarım boy gerisinde tamamlamıştı. Koşuda tempo olması halinde çok ters sonuçlara imza atabilen  Beyza Sultan bugün de böyle bir grup bulmuşa benziyor. Mesafenin de 200 metre daha uzaması çok işine gelecektir. İstanbul iç pistinde 800 m - 27 // 56 rahat işiyle iyi durumunu muhafaza ettiğini gösteren kısrak sürprize açık koşuda kuponları yırttırabilir. 

Sitemize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.
Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

10.9.3.5.2.1
5.4.9.10.8.3
5.9.1
1 BEST SPOT
2.1.4.11
7.6.8.16.9

151.2 TL 

1 yorum:

  1. arkadas emegine sağlık tamam ama sen bence tahmin yapıp kimsenin kafasını dağıtma,tahminlerin sende kalsın sana uyup bir kupon yaptık hicbisey yok dörtte sıfır sana uğurlar ola

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.