27 Kasım Salim Kafa Kocaeli At Yarışı Tahminleri
Değerli sihirlikantarma ailesi ve destekçileri dostlarım öncelikle merhaba,

Dün Bursa'da sihirlikantarma yazarları olarak içinde Village Hoof gibi %4,5 AGF'nin de olduğu bir çok ismi kafa atı olarak önerdiğimiz programda AGF gelen 2. Ayağa 9 at yazmamızdan ötürü kolayca bulabileceğimiz bir altılıda 2.600 TL gibi kayda değer bir ikramiyeyi kurgu hatasından bıraktık... Umuyoruz ki sizler bu önerilerimizden fayda sağlayan kurgular çıkarmışsınızdır.

Artık önümüzdeki maçlara bakacağız...

Kocaeli programında Cazip çıkacağını düşündüğüm tek ve banko önerilerim ve yorumlarımı sizlerin değerlendirmelerine sunuyorum...

Önce tuttuklarınıza ve hislerinize güvenin, şansınız da inşallah yanınızda olsun.

Sevgi ve Selamlarımla
Aşağıdaki Twitter adresime tıklayarak beni takip edebilir, görüşlerinizi ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.
NEW EPOCH

Son dönemde her ne kadar sıralama olarak iyi bir totosu gözükmese de sırasıyla Lord of Time arkası 1900 kum 2. liği, İstanbul Sentetik pistte Vesely, Flash Step biten 2000 mesafeli yarıştaki 5. liği ve derecesi ve özellikle bugüne nazaran daha sert rakipler olduğunu düşündüğüm Atletico, Perfectus, Balballılı şeklinde biten yarıştaki 5. liğini ve görüntüsünü beğendiğim bir isimdir.

20 Kasım tarihli 800'ü 50,3 sonu 23,7 Çok Rahat kısa işiyle artık hazır olduğunu düşünüyor ve Banko olarak değerlendireceğimi ifade etmek istiyorum.

BEYZAYAR

Kocaeli pistine ilk kez çıkacak olan kalite safkan 2 aylık ara sonrası sentetik pistte 1300'ü 1,26 gibi iyi bir derece içinde koşarak koşuyu 6. tamamladı.

Sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğum Beyzayar Bursa kumundaki 2 ikinciliği de kaba kum için umut vericiydi.

Kasım ayında İstanbul iç pistindeki tüm idmanlarını ve derecelerini beğendiğim ismin bu grubu geçmesini bekliyor ve ekonomik oyunlar için ikinci Banko olarak değerlendiriyorum.

EDİTOR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklamların önemini kavrayan ve destek olmak açısından reklam engelleyici uygulama kullanmama konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlarımıza teşekkür ederiz..
KOCAELİ NORMAL ŞABLON

3,9,1,2,5,6
NEW EPOCH (4)
8,2,5,4,3,6
BEYZAYAR (1)
1,3,2,4
2,12,6,4,13

KOCAELİ ÖZEL ŞABLON

3,9,1,2,5,6
NEW EPOCH (4)
8,2,5,4,3,6
1,3
1,3,2,4
2,12,6,4,13,5

1 yorum:

  1. Yorumlarınız çok iyi bu işi gerçekden iyi yapıyorsunuz tşk sadece sizden ricam altılı dışıda tdışıda takipde oldunuz isimleride belirtirseniz birinci üçlü yada çifte ikili oyunlar oynaya biliriz

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.