27 Kasım Salim Kafa Adana At yarışı Tahminleri
Değerli dostlar herkes için keyifli, şanslı ve uğurlu bir Adana programı olmasını diliyorum.

Tüm destek, ilgi ve anlayışınız için teşekkür ediyor ve lafı fazla uzatmadan görüşlerime geçiyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

CHANCE OF MELOŞ

25 Ocak Doğumlu dişi tay grup içindeki en erken doğumlu 3. safkan olup gelişim açısından kısmen avantajlı konumda.

Win River Win temsilcisi olmakla beraber Gölalan ve Golden Foot gibi yarışlar kazanmış safkanlarla da anneden kardeştir.

Kasım ayında bir kaç kez 1000'i 1,03 içinde istikrarlı ve makul galoplar gerçekleştiren ismin son kısa işinde 600'ü 36 saniye içindeki derecesi de olumludur.

Galoplarını 200'erlik tempolar açısından detaylı incelediğimde ilk metrelerde gerilerde kalıp sonradan ilerleyerek koşması muhtemel olup, fazla geri kalmadan viraja 3-4 girmesi halinde koşuyu kazanabileceğini düşünüyorum. Favorimdir.

ÖZYEL

Sıkleti ağır gözükse de bir çok safkanın 58-60 kg bandında start alacağını unutmayalım.

Kalitesi bu grup için yeterli olan Özyel 25 Kasım tarihli 600 metre galobunda 41,5 derecesiyle formunun da yerinde olduğunu gösteriyor.

Apranti indirimi de tercih edilmemiş olmasını dikkate alarak kalitesiyle sürprize imza atabileceğini düşünüyorum. Favorim olup  Iskalamayalım derim.

PASTORAL SENFONİ

Gazi şampiyonu Piano Sonata'nın tam kardeşi safkan her iki yarışında da çok rahat gözükmese de inatçı karakterini ve yarışmacı ruhunu net olarak göstermiştir.

Program içinde en güvenilir isim olarak görüyor ve banko olarak değerlendiriyorum.

MR RIGHT

Önde kaçabilecek bir çok safkanın olduğu kısa mesafeli ve keyifli geçmesi muhtemel bu koşuda açıkçası keyfimizin kaçmaması için kısa bir yorum yapma gereği hissettim.

Mr Right'ın son yarışını defalarca izledim. Yarış boyunca çok kolay giden safkan düzlükte dışa alacak iken yer tutamadı, ortaya yürüdü olmadı en iç kulvara çaprazlama geçti ve yürüdü ve 6. Kalmış olsa da çok ezilmedi.

Bugün önde kıyametin kopması muhtemel koşuda iyi yer tutması halinde etkili sprint ile potoyu bulabilir. Favori hanesine yazacağım.

MISS TURBO

İlk koşusunda tecrübeli sayılabilecek rakiplerine karşı görkemli bir birincilik elde eden safkan aynı zamanda çok güçlü eşgali ile de ilerisi için ışık vermiştir.

Geçileceğini düşünmüyor ve normal şablonum için ikinci banko olarak öneriyorum.

Özel şablonda ise tek rakibi olarak gördüğüm kardeşi Dorsa'yı ilave edeceğim.
ADANA NORMAL ŞABLON

8,2,10,4,11,7
1,6,2,4,5,11
PASTORAL SENFONI (7)
3,8,5,1,2,6
2,4,5,6.7
MISS TURBO (12)

ADANA ÖZEL ŞABLON

8,2,10,4,11,7
1,6,2,4,5,11
PASTORAL SENFONI (7)
3,8,5,1,2,6
2,4,5,6.7
12,2

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.