25 Kasım Yarış Hayatı Riskli AtlarİZMİR YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

2.KOŞU 

3-VOLDEMORT (SON KOŞUSU ) Belki de yarış hayatının son startına çıkan safkanın mutlaka birinci yada ikinci olması gerekir. Aksi taktirde diğer aldığı neticeler işine yaramayacaktır. 

10-RED SUN (SON 5 KOŞUSU) Kalan yarışlarından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik yada dört defa tabelanın diğer basamaklarından yer kapması lazım.

4.KOŞU 

4-ATOM ADAM (SON 4 KOŞUSU ) Son koşuları yetersiz olan safkanın, son dört startından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkarması şarttır. 

6-BABAKAYRA (SON 5 KOŞUSU) Bir birincilik dışında iki defa tabela içerisinde yer alması yeterli olacaktır. 

7-ÖZÇOCUK (SON 6 KOŞUSU ) Bir defa ilk iki içerisinde yer alabilirse koşu hayatı uzayacaktır. 

8-SPEEDYBOY (SON 6 KOŞUSU ) bir defa ilk iki içerisinde yer alması lazım.

10-SOYLUKRAL (SON 2 KOŞUSU ) Durumu kritik olan safkanın bir defa birincilik dışında biraz da olsa rahatlaması için tabelanın diğer sıralamalarından yer çıkarması gerekir.

7.KOŞU 

15-WOW SO COOL (SON 5 KOŞUSU ) Kalan koşularından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer yerlerinde konumlanması gerekir.

18-SAGRAJAS (SON 6 KOŞUSU) Kalan yarışlarından birisinde ilk iki içerisinde yer alabilirse durumu sorun teşkil etmeyecektir.

ADANA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

1.KOŞU 

9-ZÜHAL HANIM (SON 6 KOŞUSU ) Bir defa tabela içerisinde yer alması yeterli olacaktır.

4.KOŞU

9-BOBUSHKA (SON 3 KOŞUSU ) Kalan koşularından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik yada tümünden tabela sıralamasında yer alması şarttır. 

7.KOŞU 

7-LEYLAŞKA (SON 3 KOŞUSU ) Kalan koşularından mutlaka bir birincilik, yada tabela içerisinde yer alması gerekir. 

10-GÜLFIRTINASI (SON 3 KOŞUSU ) Durumu kritik olan safkanın mutlaka kalan yarışlarından bir birincilik yada iki ikincilik çıkarma zorunluluğu vardır. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.