25 Kasım Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün ters bir kurgu ve mantıklı sebeplere dayandırdığımız iki cazip banko ile Adana programında sınırları zorlayacağız. 

BOBUSHKA: Taylık döneminde Mi Bombon ile kafa burun bir yarışı olan safkan üç yaşlılığından bu yana sağlıklı yarışlar yapamadı ve üç kez geri çekildi. Bu sezon toplam sekiz kez piste çıkan safkanın en beğendiğim yarışı ise son altıncılığı oldu. O gün son viraja onuncu sırada giren ve düzlüğe çıkıldığında her metrede jokeyinin tüm isteklerine cevap veren Bobushka biraz daha mesafe olsa kesinlikle ilk üçe girecek potansiyele sahipti. Zaten jokeyi son metrelerde tabelaya giremeyeceğini anlayınca enseye bastı ve kendi halinde koşarak tabelanın dibinde bitirdi. Bu koşu için kayıtlı olan tek galobunda fazla sıkılmadığı görünen safkanın Adana'da bu tip isimlerle sürpriz sonuçlar almasına alıştığımız Samet Erkuş idaresinde kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 


DİREKTÖR: Üç hafta önce Samet Erkuş idaresinde piste çıkan Direktör o gün startla beraber jokeyinin kontrolünde gerilerde takip etti ve son 400e gelindiğinde grubun yaklaşık olarak 5-6 boy gerisindeydi. Düzlüğe çıkıldığında ataklarını sıklaştıran safkan jokeyinin orta kulvardan bariyer dibine teşvik yaptığı esnada çok istekliydi ve güçlü ataklar yaparak iç kulvardan doldurup dördüncülüğü kurtardı. O yarışının ardından iki uzun iki de kısa işi bulunan Direktör bugün ilk kez bir araya geleceği aprantisi Enver Şimşek ile de iki defa idman pistinde boy gösterdi. Bu çalışmalarında 48 kg sıklet altında 600 m - 28 // 42 rahat ve 1000 m - 29 // 1.11 rahat şeklinde dereceler elde eden tayın durumu iyi görünüyor. İlginçtir ki Enver Şimşek daha önce Murat Doğan'ın antrene ettiği sadece bir ata binmiş ve onda da bindiği safkanla birinciliğe uzanmış. O koşudan önce de bineceği safkanla birlikte çalışma yapmış. Bu dipnottan sonra sonuca gelecek olursak; son startını tekrarlaması halinde kazanmasını beklediğim safkanı günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.  

Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

1.4.2.5.3 // 8.10.11
9 BOBUSHKA BANKO
2 DİREKTÖR BANKO
6.2 // 5.3
4.1.3.2 // 5.6.7
5.4.1.6.7 // 3.2

14 TL // 109.76 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.