22 Kasım Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri
Sevgili dostlarım merhaba,

Son dönemde şansımızı kırdık şükür, ama çok iyi kurgularda 4 atla, 8 atla da başarılı olamayıp üzüldüğümüz de oldu. Herkes bilir ki bu işin bileni yok, ancak umut tüccarlığı yapmadan, seviyeyi bozmadan, bir çıkar beklemeden bildiğini, gördüğünü ve duyduğunu saklamadan paylaşan insanlar da var. Son günlerdeki ilgi alakanız, verdiğiniz moral paha biçilmez benim için, biliniz isterim.

İstanbul'da günün en güvenilir ayağını 5 atla yıkmaya çalışmamıza rağmen agf geldi, yine de 29 TL ye 3 misli oyun bulduk, çok farklı da olabilirdi. Hep sizlerin enerjisi ile inanın, daha da iyilerinin olacağına inanıyorum. 

Bugün bankom biraz riskli gözükse de ben kendi oyunumu her zamanki gibi sizlere ne yazıyorsam aynı şekilde oynayacağım. Tercih sizlerin, öncelikle hislerinize güvenin.

Bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyor ve İzmir programına ilişkin görüşlerime geçiyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa 

EL GAMBO

Safkan 1 yıl ara sonrası gördüğü koşuda 1200 metre Bursa çim pistinde bence muhteşem koşarak 1,08,96 gibi iyi bir dereceye imza attı. 

Daha da önemlisi, bu tarz ara sonrası iddialı yarışlar, safkanların kaslarını fazlaca  yoracak ve 3-4 hafta dinlendirilmesi gerekecektir. 41 günlük arasını bu vesile ile profesyonelce buluyor ve 1200'ü 1,16 içindeki rahat galobu, akabinde makul kısa işiyle öncelikli değerlendireceğim isim olarak not ediyorum.

LADY ZOFKA

Bu tay için iyi şeyler duyuyorum, bugün mü başka bir gün mü bilemiyorum. İdman pistinde iyi olduğu bilgileri var ve koşan tek anne kardeşi Turkish Legend. Son 1000 çalışması da 1.04 içinde rahat olup yerimiz varsa bir çizik atmakta fayda olacağını düşünüyorum. 

KRAL ARTUR

Kral Artur sert gruplarda denense de bugün grubun dişine göre olduğunu düşünüyorum. Kazanmış olduğu 2 yarış da İzmir pistinde 1200 kumdadır.

16 Kasım tarihli 600 galobunda 40 saniyenin altına inan safkanın startta takılmaması halinde bu yarışı kazanmasını bekliyorum. Zor görünen programda uygun sıkletiyle banko olarak değerlendireceğim.

ELDORADO

Pistte oldukça pişkin görünen tayın anne kardeşi Yelpınarlı kum pistte Grup 3 koşu kazanmış bir isimdi. Gerek 16 Kasım 1200'ü 1,17 içindeki çalışması gerek ise 20 kasım tarihli kısa işiyle hazır olduğunu düşündüğüm safkan, Halis Karataş ile alternatif tek önerimdir.

UÇAN UÇAN

Klasının hakkından çok uzakta olan safkanın belli ki bir takım sıkıntıları var. Uçanoğlu gibi bir şampiyonun anne kardeşi olan safkanın son 1700 metre mesafeli yarışını ölçü almıyorum. Son dönemde kıpırtılar hissediyorum ve 600'ü 40 saniye içindeki 1 Kasım tarihli rahat galobunda gösterdiği formu ile sıkıntıları geride bırakmış olacağına işaret olabileceğini düşünüyorum. Favori olarak değerlendireceğim bu ismi uygun sıkletiyle son ayakta kuponlara sıkıştırmaya çalışalım.NORMAL ŞABLON

4,3,7,6,1,12
9,1,8,7,5
KRAL ARTUR (1)
1,4,7,11
ELDORADO (1)
13,12,7,3,6

ÖZEL ŞABLON

4,3,7,6,1,12
9,1,8,7,5
KRAL ARTUR (1)
1,4,7,11
1,7,8,4
13,12,7,3,6

2 yorum:

  1. bence sen ve nalkapon büyük tevziyeye çok yakinsiniz

    YanıtlaSil
  2. her ayağa beş at yazarsak bu iş olmaz.bu iş duyumla falan filanlar olmuyor.takip bilgi tecrübe ve doğru kirgu

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.