20 Kasım Salim Kafa Adana At Yarışı Tahminleri
Değerli dostlar merhaba, 

Son dönemde Samravhan, Makakvi ve Gran Blanco gibi cazip bankoları sizlere önerebilmiş olmaktan dolayı mutluyum. 

Bu kez programda önereceğim banko ve alternatif tekler herkesin atabileceği tekler olsa da kurguda ve yorumlarımda, bunların yanı sıra cazip isimleri de öne çıkararak sizlerin dikkatine sunmayı tercih ettim. 

En önemlisinin ise kendi hislerimiz olduğunu bir kez daha hatırlatarak, yorum ve sıralamalarımla sizlere destek olabilmek dileğimi de vurgulamak isterim.

Herşeyin kalbinize göre olduğu günler dileğiyle...

Sevgi ve Selamlar

Beni Twitter'dan; aşağıda ki bağlantıya tıklayıp, takip edebilirsiniz.


KING OF YAVUZEL

Safkan El Assesino gibi etkili bir isimle Tam Kardeş olup, ilave olarak Copperfield ve Pendragon gibi etkili isimlerin babadan kardeşidir. İdman pistinde bu rakiplerinden bir farkı olmasa da yarışlarında beklentimin çok altında kalıyor. Ancak bir gün beklenen bombayı patlattığında bu atı nasıl yazmadım dememek için takibimden vazgeçmeyeceğim. Kan hattının hakkını bir gün mutlaka vereceğine inanıyor ve yeri müsait olan dostlarımın da takibine sunuyorum.

IŞIK ABİ

Çime hiç çıkmamış olan safkan tüm yarışlarında beklentinin yüksek olduğu bir Kaizbert temsilcisi. Anne hattından Odinhan torunu da olması sebebiyle, her ne kadar bir yarışı bir yarışını tutmasa da eküri avantajını da dikkate alarak bir kez daha favori hanesinde değerlendirmekte fayda görüyorum.

MONTEVERDE

Yarış hayatına 38 aylık iken yani biraz geç başlayan safkan sadece 6 yarışta 78 Handikapa ulaştı ve ilk yarış için uzun bir mesafede koşup 5. olduktan sonra ikiliden  düşmedi. Tek kum yarışı da makul olan kalite  safkanın Halis Karataş ile üst üste 3. birinciliğine ulaşması muhtemeldir. Ekonomik şablonlar için alternatif tek önerimdir.

ULAKÇI

Kalite olarak buradaki çoğu rakibinin üzerinde olan safkan 5 aylık ara sonrası gördüğü yarışlarla formunu bulmuş gözüküyor. Ağır kanlı bir safkan olmasına karşın kendisi için kısa sayılabilecek son 1500 kum yarışını 1,45 içinde makul bir derece ile kazandı. Adana pistinde çıktığı 4 kum yarışının 2 sini kazanan ULAKÇI'nın uygun sıkletiyle bu grubu geçmesini bekliyor ve günün bankosu olarak değerlendiriyorum.

REX 

Safkan yarış hayatının ilk çim yarışında ARAGORN gibi bir isme çarpıldı ve 2. oldu. Akabinde çıktığı diğer Çim yarışında ise Remazanabi, The Power ve Prenses Begüm'e geçildi ki bu safkanların hepsi maidena veda etmiş isimlerdir. 5. Olduğu son 1200 kum yarışı 1,16 içinde olup maiden bir grup için makul bir derecedir. 

Diğer taraftan safkanın annesi ROKOKO ise çim pistte 123 handikapa ulaşmış ve 4'ü Grup koşu olmak üzere 5 birinciliği de çimdedir. (Grup 1, 2 tane Grup 2, Grup 3 ve ilk koşusu Şartlı 1).

Tercihlerde geri planda kalarak cazip olacağını düşündüğüm REX'in Ahmet Çelik ile koşuda son derece iddialı olmasını  bekliyor ve favori hanesine yazıyorum.

EDİTÖR; Sitemize destek olan yarış sever dostlarımıza teşekkür ederiz. ADANA NORMAL ŞABLON

4,2,7,3,6,10,4
1,7,10,2,4
2,1,6
MONTEVERDE (4)
ULAKÇI (5)
7,6,5,3,8,1

ADANA ÖZEL ŞABLON

4,2,7,3,6,10,4
1,7,10,2,4
2,1,6
4,1,6,2
ULAKÇI (5)
7,6,5,3,8,1

1 yorum:

  1. Özenli bir emeğin ürünü olan yorumlarınızdaki isabet dikkatimi çekiyor.
    Kullandığınız yorum dilini de sektörde göremediğimiz derecede üst düzey buluyorum.
    Gözümüz yorumlarınızı arıyor, umarım rehberliğinizde iyi işlere imza atarız.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.