16 Kasım Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİCANIM BABAM: Bilgin - Ekin orjini direk göze batan tay kalite isimlerden Başseklavi'nin tam kardeşi. Yarış hayatının ilk koşusunu kazandığı gün dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da sonraki dönemde istikrarsız performansları ile göz ardı edilmeye başlandı ancak bugünkü grup ikinci birinciliğine ulaşması için gayet müsait görünüyor. 


ACTALION: Ankara'daki son koşusunda 3 boy geç başlayan ve virajı en geride dönen tay düzlük üzerinde düzgün aksiyonlarla çok etkili gelerek üçüncülüğü kurtarmıştı. Annesi Actargo, G1 Ankara Koşusu ve G1 Ayasofya Koşusu üçüncülüklerinin yanı sıra Grup 3 Özdemir Atman Koşusu ve Açık 3 Kazdağları Koşusu birincilikleri bulunan kaliteli bir kısraktı. Lion Heart'ın West By West'ten verdiği isimlere baktığımızda ise kum pistte başarılı olduklarını görüyoruz. Bugün başarılı aprantisi, uygun sıkleti ve iyi hazırlıkları ile favorim olacak.

BLACK ADLER: Aprantisinin tercihli olarak bindiği safkan Ankara'da başarısız bir yarışa imza atmış olsa da daha önce bu gruptaki Osmaniye Çocuğu, Torun Rüzgar ve Rinaldo'yu geçmeyi başarmıştı. Ekim ayında 17 Handikap mücadelede New Transatlantic arkası ikinciliğinde de benzer safkanlara ilaveten bu gruba denk isimleri gerisinde bırakmıştı. Koşu sürprize müsait görünse de mücadelenin favorilerinden biri olan Black Adler'in daha önce birçoğunu geçtiği rakiplerini yeniden mağlup etme olasılığının yüksek olduğu söylenebilir. 

KILIÇSOY: Son startında yarışın başında çok rahat bir görüntüsü olan safkan doping cezasının ardından zaman zaman sert gruplarda güçlü rakiplerinin arasında iyi yerde bitirerek olumlu sinyaller veriyordu. İkinci olduğu gün aprantisinin çok kötü bindiğini düşünüyorum ki o gün yarışı kazanan Gençtaha'nın üzerindeki Caner Karademir bugün bu safkan için tercih edilmiş. İdman durumu da iyi olan safkanın grubun en formda isimlerinden biri olarak lehine gidişatta foto finiş çizgisini önde geçerek birincilik çizgisini önde geçmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

TORCULARIS: Kariyerine Ankara çiminde başlayan Torcularis, kalite isimler Armondo ve Güneyli ile anneden kardeş. Her ne kadar anne kardeşleri çim piste daha yatkın görünse de kısrak babası Dolphin Street kum piste yatkın taylar da vermiş. Hatta annesi Judiana bile maidenden kum pistte çıkmış. Ayrıca Toruk Macto'nun taylarının da kum pistte başarı sağladığını unutmamak gerekiyor. Çimde aradığını bulamayan Torcularis'in ilk kum sınavında favori hanesinde değerlendirilmesinde fayda görüyorum. 

ASARCIKLI: Kısa mesafenin etkili isimlerinden biri olan Asarcıklı ara sonrası bir  koşu görürken İstanbul'da iyi grupta fena sayılmayacak bir yarışa imza atmıştı. Bu mesafede daha önce dört yarış kazanan safkan Embirhan, Yurttay, İlgar Tay gibi isimleri geçmiş olmasına ilaveten geçtiğimiz sezon aynı mesafe ve şartta neredeyse bu grubun tamamını gerisinde bırakmayı başarmıştı. Bugün ise tam istediği tempolarda seyredecek mücadelede rakiplerinden bir adım önde görüyor ve alternatif tek olarak öneriyorum.

Sizlerin reklam tıklamaları üzerine kurulu gelir sistemiyle yayın hayatına devam eden sitemizi desteklemek adına reklam engelleyici uygulamaları kaldırarak duyarlı davranan tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

2.3.8 // 7.4.5
8.12.1.3 // 10
2.1.5.7
8 KILIÇSOY BANKO
8.4.11.12.6.7
8 ASARCIKLI // 9.1 

20.16 TL // 151.2 TL 


2 yorum:

  1. Emeğine sağlık kardeşim bol sanslar hayırlı geceler hayırlı cumalar dilerim

    YanıtlaSil
  2. MERHABA: ilk önce büyük beğeni ile sizleri takip ediyoruz bu bakımdan ilk önce emeklerinize teşekkür ederiz...
    Bugün için 6 koşu şartlarındaki açıklamalı olarak verdiğiniz bilgi doğrultusunda 2018 yılı için kayıt şartları değişmiş olduğu ve bu esasa göre örnekle ŞARTLI4 4+ ARAPLARDA ŞARTI 155,700 OLMUŞ : 118,800 kazançlı ruat bu koşuyu kazandığı takdirde 154.800 kazanca ulaşmış oluyor.. doldurmuş olmuyor o vakit değilimi ?

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.