06 Kasım Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


UZUN BEY: Dört koşu öncesinde benzer grubu gerisinde bırakan Uzun Bey ardından iki koşuda pek varlık gösteremezken son startında çok formda olan Emirsoy'a çok az farkla kaybetti. Bugün yeniden kazandığı aprantisine dönen safkan dengi grupta bir kez daha kuponlara ilk sıradan girmeyi hak ediyor. 


HAS: Verdiği aranın ardından pistlere dönen safkan daha evvel Montana, Obrada, Cankılıç ve Talipcan gibi isimleri gerisinde bırakmayı başarmıştı. Gördüğü koşu sonrası bir kısa iş ve iki de uzun galop yapan Has 1000 m - 24 // 1.02 ve 26 // 1.03 rahat dereceleri ile de iyi durumda olduğunu gösteriyor. Bugünkü rakipleri ile arasında kalite farkı da bulunan safkanın koşudan birincilikle ayrılarak yeniden yükselişe geçmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.  

ERENBİLGE: Taykut'un tam kardeşi olan ve üç yıl ara verip pistlere yeniden döndükten sonra zaman zaman sert gruplarda ters yarışlara imza atan safkan henüz birincilikle tanışamadı ve potansiyelini de yavaş yavaş ortaya koymaya başladı. Yaşı ilerlemiş olduğundan çok yüksek bir beklentim yok ancak bu durumdaki bir ata göre sergilediği performansın çok iyi olduğunu söylememiz mümkün. Bugünkü rakipleri de sıkıntıları olan ya da istikrarsız isimlerden oluşuyor. Bu yüzden özlediği birinciliğe bugün ulaşabilir.

EGENİN ASLANI: Annesi Haberinolsun, kısa vade ve grup koşularda birincilikleri ve tabelaları bulunan Aslanmaca ile anneden kardeş olan Kaizbert temsilcisi ilk startında beklentinin çok altında kaldı. O günkü kötü neticenin startta üç boy oyalanmış olmasının yanı sıra grubun da kalabalıklığından kaynaklandığına inanıyorum. Bu koşu için gerçekleştirdiği kısa ve uzun işleri yeterli duran tayı rakiplerinden bir adım önde görüyorum. 

Siteniz Sihirli Kantarma'nın sizlerin reklam tıklamalarıyla yayın hayatına devam ettiğini unutmadan destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.2.3.5
4.5.6.1.2
1 HAS BANKO
1.2.8
5.6.2.8.9.3
10.13.2.1.6

126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.