04 Kasım Salim Kafa İzmir At Yarışı Tahminleri
LADY ADİLE

Son yarışında günün en güvenilir ismi iken startta ufak aksilik yaşayıp 2. olan safkanın birtiriş derecesi de oldukça iyidir. O gün kazanmış olsa bugünkü koşunun şartını da doldurmuş olacağından bugünkü yarışa iştirak edemeyecekti. Çim performansı da olumlu olan safkanda 60 kg sıklete rağmen yetkililerinin apranti indirimi tercih etmemiş olmasıyla bu koşuyu hedef yaptığını düşünüyor ve kazanmasını bekliyorum.

TUMBUL BEYRUT

Son koşularında formu giderek artan safkanın oldukça uygun bir grup bulduğunu düşünüyor ve aprantisi büyük bir hata yapmadığı sürece kazanacağını düşünüyorum. Bu yarışta kalabalık içinde bir risk slmamak adına koşuyu forse etmeyi tercih etmesinin doğru olacağı düşüncesiyle günün bankosu olarak değerlendireceğim.

CEFAKEŞ

Son yarışlarındaki rakipleri be bu rakiplere karşı performansını olumlu bulduğum safkan artan sıkletine rağmen bu grupta önceliği hak ettiği görüşündeyim ve favorimdir.

AKARCA BEYİ

Herkesin sürekli beklenti içinde olduğu safkan beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremedi. Sert gruptaki son yarışında 1300 çimi 1'18'25 dereceli dördüncülüğünün bu grupta favori olması için yeterli olduğunu düşünüyorum.
İZMİR ŞABLONU

1,4 //2,6,7,13
TUMBUL BEYRUT (1)
2,1,5,7,9
2,1,5
1,2,6,3
2,1,3,5,6,7,16

(58,80 / 176,40)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.