04 Kasım Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri
Dün Ankara tahminim de günün iki sürprizi İsmihan ve takibe alınmasın fayda olduğunu belirttiğim günün son ayağında koşuyu kazanan Colombıer yorumlarım da mevcuttu. Doğru bankoyu bulamayınca bunların da bir anlamı kalmıyor. Bugün İstanbul'da kolay gibi görünen program var ama ben şablonumun daha cazip hale gelmesi için mantık yürüterek oyunumu güvendiğim ve inandığım Ulanbator üzerine kuracağım. Bugün Adana'da zor görünen bir program mevcut. İlerleyen saatler de bol sürprizli tahminimi yayınlayacağım. Herkese bol şans diliyorum. 


ALWAYS PERFECT Geçtiğimiz yıl bu piste katıldığı iki koşudan da kolayca kazanarak ayrılan After Party ve daha çok kum pistte etkili koşularını izlediğimiz Skylander ile anne kardeşi tay, iç pistte ki tek işin de 800'ü 49.3, 400'ü 23.7 rahat yaptı. Ekürisi Hydro Shock ise bir Volda River temsilcisi. Gazi şampiyonu Pan River ile çok yakın akrabalığı bulunuyor. Ekürilere öncelikle şans verilmelidir. 

SERENİTY Son iki koşusunu sentetik pistte kolay şekilde kazanan tay, ilk defa çim piste çıkacak fakat orjin olarak da çok yatkın. İç pistte 600'ü 36, 400', 23.8 rahat işin de farklı görüntü ortaya koyan isime ilk şansı veriyorum. Grup koşuda The Last Romance arkası ikinci olduktan sonra Ankara pistinde kötü performans ortaya koyan Zıllıon iç piste 600'ü 37, 400'ü 23.8 rahat yaptı. İkinci şanslı isimdir. 

ULANBATOR Bu pistte Good Curry'e ön tarata baskı uygulamaya çalıştığı koşu sonrası biraz eski günlerini aratan, kazanacağı Grup-1 FSM ve Grup-2 Topkapı koşuların dan ikincilik ve üçüncülük çıkartan isim son yarışında ise Copperfıeld'in çizgiyi önde geçtiği koşunun sonlarında çok etkili ataklarıyla mesafeyi yetiştirememişti. Bugün Chery Chery Lady gibi bir diğer seri kısrağın bulunmasıyla önde biraz da olsa temponun yüksek olacağını düşünüyorum. Bursa pistin de sürekli ağır kilo bindirilerek hazırlıklarını yapan ve son olarak 800'ü 50, 400'ü 23.8 rahat ile işlerini tamamlayan safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.

TİNİZBEYİ Safkanın kalitesinden çok önceleri bahsetmiştim. Ve bir sonraki koşusunda 30 ganyana sentetik pistte ikincilik almıştı. O günden sonra çıktığı ilk sentetik kum koşusunu kazanan ve sonrası ikincilik alan isim, uzun zaman sonra çıktığı ilk çim yarışında ise 59 KG ile yine ikincilik alabildi. Bugün usta jokeyiyle kilo avantajını en iyi şekilde değerlendireceğini düşündüğüm ve iç pistte gerçekleştirdiği 600'ü 36, 400'24 rahat işiyle ilk atımdır. 2400 çim de bir koşu kazandıktan sonra bu pistte katıldığı çim yarışında üçüncü olurken sert gruptan etkilenen, son koşusunu ise yine sert rakipler arasında verip kötü koşan Darkholm ağır kilosun rağmen favorinin en ciddi rakibidir 

NOT; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlarımıza teşekkür ederiz. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-4-3-7-8
6-1-2-7
4-6-3
5-ULANBATOR 
5-3-1-2-4
5-1

42 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.