01 Ekim Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


YEREBAKAN: Son koşusunda favori hanesinde önerdiğim sprinter safkan maidenden beyaz bayrak ayna yaparak çıkan ekürisinin tempoya katkıda bulunmasını beklediğim mücadelede favorim.

AS DE COUR: Kazandığı grup ve mesafeye dönen As De Cour ekürisinin kazandığı son koşusunda pek etliye sütlüye karışmadan üçüncülükte bitirmişti. Bu yarış öncesi bir uzun galop ve bir de kısa işi bulunan safkanın rakipleriyle arasında gözle görülür bir kilo farkı da yok. Etkili binicisi ile foto finiş çizgisini bir kez daha önde geçmesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


MONTA TAMARA: Montana ile anneden kardeş olan tay ilk koşusunda da favorimdi. Geçtiğimiz hafta kumdan silinip daha yatkın olduğu çim pistte gelen Monta Tamara pisti de biraz yumuşak bulursa, kazanması işten bile değil. 

OVER CLOUDS: İlk koşusunda gösterişli bir birinciliğe imza atarken sulu pistte 1.14 içerisinde koşan safkan Ankara'da KV 8 ve İstanbul'da Grup 3 koşudan silinerek burada koşmayı tercih etti. İyi kumaşı ile göze çarpan Over Clouds bu klastan birincilik çıkarabilecek potansiyele sahip duruyor olması ve çalışmalarında formunu bir üst seviyeye taşımış görünmesiyle benim ilk tercihim olacak. 

EMPEROR SION: İyi tanıdığı Bursa pistine ve yatkın olduğu mesafeye dönen Emperor Sion, 1200 - 25 // 1.02.7 // 1.17 (59 kg) ve 400 - 24 // 36 (53 kg) rahat şeklindeki çalışmalarıyla form tuttuğunu gösteriyor. Bugün dengi rakipler arasında bilinen güç ve kalitesiyle kuponlardaki yerini ilk sıradan almalı.

DREAM FAIRY: Yamaklara ait koşuda, istikrarlı görüntüsü ve uyum sağladığı aprantisi ile Dream Fairy sevdiği pistte favorim olacak. Daha önce benzer gruplarda kazanan ve Kocaeli pistinde benzer rakipleri bu mesafede aynı binicisi ve 63 kg sıkletle gerisinde bırakan kısrağın lehine gidişatta yeniden birinciliğe uzanma şansı yüksek.

Sitemizin sizlerin reklam tıklamaları üzerine bir gelir sistemi olduğunu unutmayarak engelleyici uygulamalar kullanmayan herkese çok teşekkür ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

10.7.9.8.1
1 AS DE COUR BANKO
6.4.1.7.5.8
5.3 // 1
4.6.8.2.1.3
5.1.3 // 6.9

75.6 TL // 162 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.