31 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri
GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

HIGH EGOS GIRL: Grup içerisinde en istikrarlı at görünümünde olan High Egos Girl son startının ardından iki kısa bir de uzun çalışma yaptı. 600 m - 23 // 36 ve 800 m - 23 // 50 rahat ile 1000 m - 24 // 1.02 rahat galopları tatminkar duran kısrak denk rakipler arasında ilk birinciliğini alabilir. 


BONJOUR EL SAMAWİ: Bir Kaizbert temsilcisi olan tayın annesi Sal Sabil çim pistte kısa vadeli koşu galibi olmakla beraber grup mücadelelerde de iyi koşulara imza atmıştır. İyi pedigrili tayın 800 m - 26 // 53 rahat işi de tatminkar ve ilk startında maidene veda edebilecek durumda.


FLASH STEP: Yarış hayatının ilk koşusunda tek önerirken ''Geçtiğimiz yılın flaş aygırı Torok'un bir temsilcisi olmakla beraber Gazi şampiyonu Piano Sonata ile aynı ahırdan gelen 5 FLASH STEP'in annesi Saddleria, Grup 3 Fatih ve Açık 3 İBBB Koşularından birincilikle ayrılan Galiphan ve Grup 1 Ankara ve TJK koşuları galibi Hakkar ile anneden kardeş bir safkan. Ayrıca kısrak babası Asakır da bu hanedeyken Grup 1 Cumhurbaşkanlığı Kupası Koşusu birinciliğinin yanında birçok sınıf koşuda adını birincilik hanesine yazdıran Sanzatu ve Grup 1 Dişi Tay Deneme'de rakiplerine üstünlük sağlayan Mihrimahal'i vermiş. Neresinden bakarsanız çok kalite bir orjine sahip olan safkan...'' şeklinde bir yorum yazdığım Flash Step gördüğü yarışın ardından şampiyon jokeyinin nezaretinde ve bu kez idman bakımında da daha iyi durumda olarak iştirak edeceği mücadelede günün bankosudur. 

CRAZY CHICK: Zaman zaman, kariyerine başladığı İstanbul'da da etkili yarışlara imza atan Crazy Chick Bursa'da iyi bir ritm yakaladı ve elde ettiği beş birinciliğin dördü orada. Bugün daimi jokeyi ile kendi grubunda bir kez daha favori hanesinde değerlendirilmesinde yarar var. 

NOT; Sitemizin kalkınması ve ayakta kalması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederim. Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

4.6.5.3.2
1.3.10.11
1 FLASH STEP BANKO
3.7.5.10.1
1.8.3.2.4.6
6.7.4

126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.