30 Ekim Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


WARM BLOODED: Kazandığı gün banko olarak önerdiğim ve beni yanıltmayan safkan bugün de uygun şartlarda ve müsait kilo ile koşuya iştirak edecek. Bugün rakipler sertleşti ancak kilo vermiş olmasıyla bu açığı da kapatacaktır. Daha önce Bursa'da Red Rebel, Triton ve Veliaht Betül gibi isimleri geçmeyi başaran safkan bir birinciliği daha kendi hanesine yazdırabilecek potansiyelde. 

MEVLUT KHAN: Stallion Falcon ve Royal Khan ile anneden kardeş olan Mevlut Khan ve iyi hazırlanmış olmasının yanı sıra farklı orjini ile de dikkat çeken ekürisi Bafralı ile benim bu koşuda ön planda değerlendireceğim isimler olacak. 


WIND RUNNER: Geçtiğimiz sezon daha sert rakiplerini gerisinde bırakmayı başaran safkan bu yıl iki koşu gördü. İlk startında dinçlikle mücadele ederken baş farkıyla Malerba'ya geçildi ve sonraki performansında İzmir'de daha iyi grupta pek etkili olamadı. Ancak bu kez ara sonrası sıkıntılarından arınmış bir şekilde ve çok denk bir grupta piste çıkacak. Aynı zamanda dört kez bir araya gelip yarış kazanma başarısı gösterdiği Nevzat Avcı'ya da geri dönmüş. Ben bugün buradan birincilik çıkarmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


BABAARİF: Gülenyüz ile anneden kardeş olan Kaizbert temsilcisinin kumda daha başarılı olacağını düşünüyordum, ki sentetik pistte günün sürprizine imza atarak kazandığında da bu öngörümün doğru olduğunu gördüm ancak sonrasında çim pistte de benzer sonuçlar elde edip beni yanılttı ve dört yarış üst üste kazanarak kalitesini ortaya koydu. Bugün burada Gustav ile başa baş bir mücadele vermesini beklesem de rakibinden bir adım önde görüyorum. GÖZÜAÇIK: Annesi Nisasu şampiyon Ayabakan ile anneden kardeş olan Gözüaçık bugüne dek inişli çıkışlı bir performans sergiliyor gibi görünse de mücadele ettiği rakipler bakımından bence iyi sonuçlar elde etti. Bugün burada çok sert bir rakip yok ve kilosu da çok uygun. Kariyerine başladığında daha yüksek bir beklenti içerisinde olduğum tayın artık yükselişe geçmesini bekliyorum. 


ERENBİLGE: Arapların yeni şampiyonu Taykut ile tam kardeş olmasına rağmen bugüne dek benzer bir performans sergilemekten uzak kalan safkan yine de bazı koşularında iyi gruplarda ters sonuçlara imza atabiliyor. Örneğin; Ağustos ayında Altunsaray arkası ikinci olurken Gülenyüz, On numara ve Gümüşkesen gibi isimleri geçmeyi başarmış ve Temmuz ayında Gülenyüz ve Ova'nın dibinde bitirirken Torosdağı'nı arkasında bırakmıştı. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki Erenbilge taylık döneminden sonra üç yıldan fazla bir süre ara verip yeniden pistlere dönmüş bir isim. Yani büyük badirelere rağmen bu yarışları yapabiliyor. Bugüne dönecek olursak; daha önce Emirsoy'dan uzak ara fark yemiş olsa da bugün kilo olarak avantajlı konuma geçti. Yani rövanşı alabilir.

Sitemize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

6.4.2.1.3.10.5
4.5.3.6.8.7
3 WIND RUNNER BANKO
1.4
11.2.3.1.8.10
8.1.5.4

141.12 TLHiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.