18 Ekim Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da yokluğumda duman olmuşsun. Cebinde beş kuruş kalmamış da ganyancıya yazdırmaya başlamışsın. Yastık altına sakladığın dolarlar, yürolar, çeyrekler de bitmiş. Ortadan iki gün kaybolmam nelere kadir yeğenim gördün mü? Ben inzivaya çekilince dolar da yüro da çeyrek de düştü. Sebebini de yazdım sana. Ülkemi ne kadar sevdiğimin tartışılması hoşuma gitmiyor. 

Yine de gönlüm razı gelmiyor yeğenim. Senin madara olmanı kabullenemiyorum. Düşmanlarımın ganyanda seninle dalga geçmeleri, yatan kuponlarını elinden alıp kulaklarını karıştırmaları kanıma dokunuyor. Hele bir de akşamları boynun bükük ganyandan çıkıp tekelden bir bira aldıktan sonra köprü altındaki o taşa uzanman yok mu, beni kahrediyor. Yıldızlara bakıp ''Acaba Dayım niye bir haftadır ortada yok. Yarın kimi banko yazacağını nasıl öğrenirim?'' diye beyin cinmastiği yaptığını görür gibiyim. Sonra da eline hesap makinesi alıp ertesi gün bozduracağın dolarların, yüroların, çeyreklerin hesabını yapıyorsun. Arada da sigaradan bir duman alıp burnundan veriyorsun. Görüyorsun yeğenim hep seni düşünüyorum. 

Bugün kart zampara Don Pito Carlo'dan kalan 50 yüroyu bozdurdum. Domuz deviren Cilberto'yla, şampanya patlatan Federiko da birkaç bozukluk bırakmıştı. Hepsi 250 yüro etti. Anlayacağın, cebim şişkin. İzmir'de de bankolarım havada uçuyor haberin ola. Wicked Heart, Serpinti, Always True bankolarımla resital peşindeyim. Gavur parasıyla TJKya gavura vurur gibi vurmaya hazırlanıyorum. Cebim şişkin olduğundan üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgum da şişkin oldu. Ufakçı yeğenlerim için Çin Seddi çektim. Onlar onu aşmasın. 

Haydi bakalım yeğenim artık zaman kaybetmen mümkün değil. Hemen ganyana gidip müthiş kurgumu oynadıktan sonra akşam oluşacak kuyruğa girmen an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.8
5.4.6.1.2.3.9
10 WICKED HEART // 2.9
3.10.12.8.2.7.5.1
1 ALWAYS TRUE BANKO
5.1.2.10.8.6

47.04 TL // 141.12 TL 

2. ALTILI

3.10.12.8.2.7.5.1
1 ALWAYS TRUE BANKO
5.1.2.10.8.6
1 SERPİNTİ // 3
3.5.2 // 10.8
8.6.5 // 1.11

30.24 TL // 168 TL 


4 yorum:

 1. Emeğine sağlık Nalko,yazdıkların ganyan olsun,bol şanslar.şimdi tıklama zamanı,uzak kalma,seni bekleyenler var unutma.

  YanıtlaSil
 2. sen yürolarını da sakla bu oyunu da bırak dedecik

  YanıtlaSil
 3. Bence nalkapon emekli ol yazar ol tahminlerin berbat bari yorum.yapma milletin kafasini dagitma bir essek ver o banko olsun altili yorum yapma bence senin davana kac kere yattim

  YanıtlaSil
 4. yorumculuk emek , bilgi ve tecrübe ister. Bir kere olsun yüksek ganyanlı bir tek veremediniz. Günün favori atlarından birini tek olarak önermek çok ucuz bir hareket. Bu sitenin yükselmesi ve değer kazanması için kazandırması gerekir. Son zamanlarda güzel bir ivme yakalayan yazarları tenzih ederim ama bence de artık meydanı ustalara bırakma zamanınız geldi. Yarışsever profili sizin “hap yap para kazan” döneminizden çok farklı. İletişim çağındayız, ya kendinizi yenileyin ya da bir ganyan bayiinde çay ocağı işletin.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.