18 Ekim Serkan Yaşar Ankara At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tahminlerim üst üste başarısız olunca bir süreliğine kendimi geri plana çekmiştim ancak o süreçte sitedeki diğer arkadaşlar üst üste altılı buldular ve gerçekten herkes adına sevindim. Sırtımızda taşıdığımız yük çok ağır. Çünkü Sihirli Kantarma şu anda Türkiye'nin en fazla ziyaretçi çeken at yarışı siteleri arasında ilk sırada ve bu kadar insanın sorumluluğu üzerimizde. Zaman zaman psikolojik olarak yıpranmalar yaşıyoruz. Emin olun ki oyunumuz yattığında vurdumduymazlık yapamıyoruz. Biliyoruz ki bize güvenen ve inanan birçok insan var. Ellerinde önerdiğimiz atlardan oluşan kuponlarla onlar da bekliyorlar. Zaten bu siteyi başarıya götüren faktörün de bu olduğunu düşünüyorum. Amaç kazanmak ve kazandırmak olunca başarı da kaçınılmaz oluyor. İnşallah, isabetli tahminlerimiz devam eder ve karşılıklı olarak kazançlı günler geçiririz. 

HAKK HANI: Altıncılığına anlam yüklemeye çalıştığımda sahiplerinin koşu şartlarını iyi değerlendirmeye çalıştığı sonucuna vardım. Çünkü form durumu çok iyiydi ve o gün en azından tabelaya girmemesi için bir sebep yoktu. Zaten çalışmalarına da düzenli devam ediyor ve durumu da iyi görünüyor. Bugün yine tam mesafesinde koşacak ve yarış da istediği gibi koşulacak. Jokeyi Uğur Polat da atını tanıyor. Benim bugün için ilk bankom olacak.

TUTARLI: Üç hafta önce Ankara'daki kısa vade 22 koşuda aprantisinin çok kötü yönlendirmesi sonucu belki de kazanabileceği koşuda üçüncü olan Tutarlı bu defa şu anda başarılı bulduğum aprantilerden biri olan Danyel Kaya'yla koşacak. Üç haftalık dinlenme sürecini de üst üste galoplarla geçirip formunu ilerletmiş. Mesafe uzun ve rakiplerinin üçü dişi at. Ben bugün alternatif tek yazacağım.

ASTEROİD: Üç ay sonra Ankara'da koşup uzak farkla kazanan Asteroid aynı zamanda grup yarış kazanan Falez'le ana baba bir kardeş. Bu yarışına da 1000 metrede 27 -1.10 yaparak hazırlanan safkanın yine kazanmasını bekliyorum. Benim bugün ikinci bankom olacak. 

Sizlerden beklentimiz ise çok ufak; o da bizleri desteklemeniz. Reklamlar konusunda duyarlı davranarak engelleyiciler kullanmamanız. Herkese bol şans dilerim.


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 HAKK HANI BANKO
1.5.7.9
1 TUTARLI // 4.5
3.9 // 4.1
1.9.4.5.10.2 // 8.6
1.6.8.2.3

16.8 TL // 134.4 TL

2. ALTILI

3.9 // 4.1
1.9.4.5.10.2 // 8.6
1.6.8.2.3
4.3.1.6
4_ASTROİD
1.2.6

50.4 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.