16 Ekim Yarış Hayatı Riskli Atlar
DİYARBAKIR YARIŞ HAYATI RİSKİ ATLAR 

3.KOŞU

10-GREEN WIOLETTE (SON 3 KOŞUSU) Son iki yarışından üçüncülükler çıkartan safkan Bir birincilik dışında iki defa daha tabela içerisinde yer alabilirse koşu hayatı uzayacaktır. 

6.KOŞU

1-ORANGE BLOSSOM (SON 7 KOŞUSU) Kalan koşularından birisinde bir defa ikincilik gerçekleştirmesi yeterli olacaktır. 

6-TOLGAHAN (SON 3 KOŞUSU) Son koşularından kötü neticeler çıkartan safkanın mutlaka son üç yarışından birisinde ilk iki içerisinde yer alması gerekir. 

8.KOŞU

15-KARAYAVUZHAN (SON KOŞUSU ) Tabelaya yakın bitirdiği koşuları son yarışı olmasıyla birlikte iki alternatifi bulunmaktadır. Yarış hayatının uzamaması için birincilik almak zorunda olan isim, eğer bu koşuda tabelanın diğer basamaklarında yer alabilirse bir defa daha koşma hakkı kazanacaktır. 

KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

4.KOŞU

5-WEMBLEY FIRTINASI (SON 6 KOŞUSU) Kalan yarışların da Bir ikincilik yapması durumunda, otomatik olarak yarış hayatı uzayacaktır.

7.KOŞU 

9-SERVİNİSA (SON 2 KOŞUSU) Son iki koşusundan ilkine çıkacak tayın mutlaka bir defa tabelanın her an gibi bir basamağında yer alması şarttır. 

8.KOŞU 

6-YAYLALI (SON 6 KOŞUSU ) Son iki koşusundan bir tabela çıkartan safkanın bir ikincilik dışında en az iki defa daha tabela içerisinde yer alması gerekir. 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.