16 Ekim Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


AFRİKAANDER: Kocaeli ve İzmir'de birer kez start alıp kazanan safkan İstanbul ve Bursa'da henüz tabelaya giremedi. Son koşusunda sert grupta tek olarak önermiştim ancak beklediğim performansın çok altında kalarak beni yanılttı. Koşuları oldukça istikrarsız olsa da orjininin iyi olmasıyla bu grupta ilk sıradan şans tanımanın faydalı olacağını düşünüyorum. 

SÜBYE: Takip listemde olan bir isim ve istikrarlı yarışlarına devam ediyor. Son koşusunda Singapure'dan numarayı alamamıştı fakat bugün öne çıkıp bir çırpıda bitirebileceği bir grup bulmuş gibi görünüyor. Hazırlıklarını da beğendiğim safkan güne tatlı bir sürprizle başlamamıza vesile olabilir. 


MALERBA: Koşu şartını idareli kullanan safkan son startında daha sert bir grupta ikincilik elde ederken de iyi bir görüntüye sahipti. Onun öncesinde buna benzer bir grubu gerisinde bırakan sprinter safkan mesafe ayırt etmeden başarılı olan bir isim. Yarış koşarak formunu muhafaza eden safkanın bugün de uyum içerisinde olduğunu binicisi ile yamaklara mahsus bu koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

EYLÜLCEMRE: Daha önce Kocaeli'de bir kez ve bugünkü jokeyi Musfata Çiçek idaresinde start alıp sert rakibi Bold Boy'u gerisinde bırakan Eylülcemre, Ankara'da gerçekleştirdiği 1000 metre - 25 // 1.03 rahat galobu ile iyi durumda olduğunu gösteriyor. Son startında 3 aylık aranın artçılarını yaşayan kısrağın bugün artan yarış nefesi ile denk grupta birinciliğe yakın olduğunu düşünüyor ve alternatif tek olarak öneriyorum. 


RUSDAMAT: İstanbul'da İlgilge, Parpali, Şahintepesi ve Metecik gibi isimleri bu mesafede gerisinde bırakan Rusdamat ardından uzun mesafeli çim pist koşusunda dördüncü olmuştu. Bugün de jokeyinin tercihli olarak bindiği safkanın üçte iki yaptığı mesafede grubun denkliği ile şansının çok yüksek olduğunu düşünüyorum.

HÜRBELAMİR: İstanbul'da kısa vadeli 6 yarış kazanan Karacabeyaslanı ile tam kardeş olan Hürbelamir uzun süredir kesintisiz olarak idman pistinde ve son çalışmasını da Kocaeli'de 600 // 27.3 - 42.5 rahat şeklinde gerçekleştirmiş. Zülfikar Karabulut son dönemde Eküri'nin Gergin isimli safkanı ile iki kez piste çıktı ve bir birincilik bir de üçüncülük elde etti. Ayrıca apranti daima Kocaeli'de yüksek ganyanla kazanan atlara biniyor. Bugün bu koşuda sürprize açık bir yarış ve Hürbelamir bence en iyi sürpriz adayı durumunda. 

WARM BLODED: Temmuz ayında Red Rebel, Triton, Veliaht Betül gibi safkanları gerisinde bırakan Warm Bloded, öncesinde İzmir'de Erendira'ya burun farkıyla geçilirken Hill Head, Count On You ve Karadamar'ı mağlup etmeyi başarmıştı. İstanbul'da 24 // 35 // 46 şeklinde sürate binen mücadelede binicisi yarışın başında iyi yer tutamayınca gerilere düşen ve sonlarda içerilerden iyi bindirmesine rağmen yedincilikte kalan safkan bugün yine dişine göre grubu başarılı jokeyiyle bulmuş. Ben bu kez çok gerilerde beklemeden düzlüğe gelerek koşudan birincilikle ayrılma olasılığı çok yüksek olup günün de bir diğer alternatif tekidir. 

Değerli dostlar, sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden beklentimiz çok küçük; o da ayrılmadan evvel yapacağınız bir dokunuş ile bizlere destek olmanız. Zaman zaman bu hususun üzerinde durmamızın nedeni aramıza yeni katılanları da bilgilendirmek. Bildiğiniz üzere sitemizin sistemi reklam tıklamalarından elde edilen gelir üzerine kurulu ve bu kapsamda engelleyici uygulamalar kullanmamanız bizim için çok önemli. Duyarlı davrananlara çok teşekkür ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

KÜÇÜK KUPON

4.8.7.9
3 MALERBA
3 EYLÜLCEMRE
3.11.7.2.5 
5.7.9.1.10.3
11 WARM BLODED 


8.4 TL 

NORMAL KUPON

4.8.7.9.5
3 MALERBA BANKO
3.7
3.11.7.2.5 
5.7.9.1.10.3
11.14

42 TL 

GENİŞ KUPON

4.8.7.9.5.3
3 MALERBA BANKO
3.7.2.4.1
3.11.7.2.5 
5.7.9.1.10.3
11.14

126 TL 

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.