15 Ekim Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri


SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Son zamanlarda çok başarılı bulduğum sitedeki yazar kardeşlerimden Foto Finiş üst üste güzel ikramiyeler bulmaya devam ediyor. Dün de Adana'da 5.307 TL veren birinci altılıyı yakaladı. Kendisini tebrik ediyorum. 

İlk koşuda benim favorim Bursa'daki handikap koşuda bu maidene göre iyi sayılabilecek atları geçip dördüncü olduktan sonra grup koşuda yarışan ve 1000 metrede 27 - 40 çalışarak galobu bulunan Canberkefe olacak. Bugüne kadarki yarışlarında devamlı olarak tabelada gezinen Marengo'yu da yazıp küçük kuponları bu şekilde geçebiliriz. 

Bugüne kadar batı bölgesindeki bütün illerde start alıp başarılı olan ve  Tumbulzele'nin anadan kardeşi durumundaki Tumbulbeyrut, 600 metrede 28 - 44  ve 800 metrede 30 - 59 çok rahat şeklindeki hazırlıklarında da formunu bir üst seviyeye taşımış görünmesine artı olarak yamaklara ait koşudaki bence en iyi aprantiyle yarışacak olmasıyla günün bankosudur. 

Katıldığı dört koşusunun üçünde ikinci olan ve de Bursa'da ağır kilolar altında yaptığı çalışmalarında 1000 metrede 26 - 1.09 rahat yapan Bağrıyanık, İzmir ve Bursa'da yarışlara katılan ve bu kez İzmir'deki jokeyi Mehmet Gönültaş'la koşacak olan Aşanbey ve beşinci olduğu koşuda dikkatimi çeken Tilikum bence bu ayak için yeterli olacaktır. 

Aprantisi kötü binmesinde rağmen iyi bir ikincilik yapan Ferhal, ekürili Güldidem, Erhan Yavuz'un tercih ettiği Bilgilitay, süratli atlardan Tiraje ve yarış görüp toparlanan Vegool yine küçük kuponlar için yeterli görünüyor.

İyi grupta sonlarda attığı sprintle üçüncülüğü çekip alan My Cem bu kez Bursa'nın en iyi jokeylerinden Tolga Yıldız'la koşacak, yine iyi rakipler içinde ikinci olan Kadirkaan, çok iyi formuyla Karazeytin, iyi orjinli Nurağa ve de daha önce Bursa'da kısa mesafede Esanadolu'yu geçebilen Babaemir bu ayak için yeterli duruyor. 

Son ayağa gelecek olursak, bugünkü yarışta kendisi gibi süratli rakipler olmasına rağmen bu kez Erhan Yavuz'un çalıştırıp bindiği Red Rebel, çok iyi bir sprinter at olup koşunun çok hızlanması halinde şansı yüksek olan Ocius, kalite safkan Emperor Sion, geçen senelerde daha iyi rakipleri geçen Death Racer ile Tolga Yıldız'ın bindiği iyi orjinli Bad Girl arasında geçmesini beklediğim bir koşu olmasını bekliyorum.


EDİTÖR: Sihirli Kantarma'nın tüm yazarları ellerinden gelen özveriyi gösterip hem kendileri başarılı olmak hem de sizlere kazandırmak için dürüstlük çerçevesi içerisinde yorumlarını yapıp şablonlarını ücretsiz bir şekilde sizlerle paylaşıyorlar.

Bildiğiniz üzere sitenizin gelir sistemi reklam tıklamaları üzerine kurulu ve sizlerden beklenen tek şey siteden ayrılmadan önce ilginizi çeken bir reklam olursa, değerlendirmeniz. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyoruz.Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

2.4 // 9
8 TUMBUL BEYRUT
3.2.11
4.10.9.7.8 // 12.5.1.7
5.4.2.6.3
3.1.9.2.10

52.5 TL //  141.75 TL

1 yorum:

  1. Boş kilolu aprantili atlar defalarca önde giden ellibeşi geçiyor,,Ama bu sefer ellibeş boş kiloda ve de iyi sayılacak bi apranti ile ,,Aynı apranti ile yamakda bu ikiliyi sadece boş kilolar geçti yarış temposunda koşmasına rağmen son düzlüktede tekrar sprinte kalktı,,Sizce bu atın zamanı gelmiş olabilir mi?

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.