14 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Dün İzmir'de %65 AGF oranı ile günün kalesi konumundaki Diamon'un yanında banko olarak önerdiğim Kum Fırtınası kazandı ancak genel itibari ile başarısız bir program oldu diyebilirim. Dilerim bugün güvendiğim iki isim beni yanıltmaz ve hem ikramiye hem de seyir zevki açısından güzel bir pazar günü olur. 


YAĞIZINOĞLU: Ara verdikten sonra ikinci kez piste çıktığı koşuda beyaz bayrak ayna yarışı yaparken koşunun her yerinde rakiplerine oranla daha kolay olan safkan hiç zorlanmadan kazanırken yaklaşık 5 boy kadar bir fark yapmıştı. Daha önce çim pistte bugünkü rakiplerine denk gruplarda başarı sağlayan safkan jokeyi Uğur Polat'la bir çalışma yapmış ve o gün de yeteri kadar güven vermiş olacak ki uzun süredir bindiği ve Aracı Ekürisi'ne ait olan Drive Faster yerine kendisini tercih etmiş. İdman pistindeki görüntüsü de sağlıklı olan Yağızınoğlu'nun bir kez daha kazanmaya yakın olduğunu düşünüyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum. 


VALENCIA: Son startında virajı en geri dönen ve jokeyinin teşviklerine istediği gibi cevap veremeyen safkan son 200 metreye gelindiğinde binicisi tabelaya giremeyeceğini anlayınca kendi halinde yarışı bitirmişti. Ancak son üç koşusu da bu grubun üstünde rakipler arasındaydı. 1600 metrede çok iyi performans sergileyen kısrak Eylül ayının başında Açık 3 koşuda Miss Helin, Peri Lina, Tatvan İncisi ve Cheri Cheri Lady gibi isimleri gerisinde bırakmış ve daha öncesinde Dişi Tay Deneme Koşusu'nu kazanmıştı. Bugün gidişatın da lehine olacağını düşünürsek şampiyon jokeyiyle foto finiş çizgisini önde geçmesini bekleyebiliriz. Kalite kısrağı günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

Değerli dostlar reklam gösterimi konusunda yaşadığımız problemi karşılıklı olarak çözdüğümüz söylenemez. Çünkü giriş sayısı her geçen gün artmasına rağmen tıklama oranı çok düşük kalıyor. Umarım emeğe saygı çerçevesinde duyarlı davranarak engelleyici uygulamaları kaldırırsınız. Bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

GÜNÜN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 


3.7.4.1.10 // 9.5

4.2.8.3.11.9.1.10
9 YAĞIZINOĞLU BANKO
7 VALENCIA BANKO
6.3.2.5
1.2.6.12.9 // 4.7.11

56 TL //125.44 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.