13 Ekim Yarış Hayatı Riskli Atlar
Dün Bursa yarışların da günün sürprizini gerçekleştiren Ömer Cooper isimli safkanın son yarışıydı. 

At yarışın da kupon doldurmak, küçük detaylar da saklı olduğu için biz her gün elimizden geldiğince programlar da durumu riskli olan atları sizler ile paylaşıp,içeriğimizi aktif halde tutmaya çalışıyoruz. İyi çalışmalar.

İZMİR YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

4.KOŞU

5-BABAMUHTAR (SON 7 KOŞUSU ) bir birincilik yada, iki defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkartabilirse genel olarak rahatlayacaktır. 

Son Altı Koşusu; 789000

8-OĞLUM MELİH (SON 4 KOŞUSU) Bu sezon katıldığı on iki koşudan hiç birincilik çıkartamayan safkan, üç defa tabelanın son sırasında yer bulabildi. Kalan yarışlarının birisinde ilk dört içerisin de yer alması halinde yarış hayatı uzayacaktır. 

Son Altı Koşusu; 905450

12-GÜNIŞIĞI (SON 7 KOŞUSU) Bu sezon katıldığı on iki koşudan iki tabela çıkartan safkan bir birincilik dışında en az iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer kurtarması gerekir.

Son Altı Koşusu; 070776

7.KOŞU 

4-LOWE ME TENDER (SON 4 KOŞUSU) Kötü performansına son olarak elde ettiği ikinciliği ile son veren safkan, bir defa daha ilk iki içerisinde yer alabilirse durumu oldukça rahatlayacaktır. 

Son Altı Koşusu; 507052

5-NERUDA (SON 5 KOŞUSU) Yaklaşık iki yıldır birinciliğe hasret safkan, birbirinden kötü yarılarına son olarak tabelanın hemen dibin de bitirdiği yarışıyla bir nebze ışık saçarak son verdi diyebiliriz. Kalan koşularından bir birincilik, iki ikincilik, yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkartabilirse yarış hayatı uzayacaktır. 

Son Altı Koşusu; 905450


ANKARA YARIŞ HAYATI RİSKLİ AT BULUNMAMAKTADIR. Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.