12 Ekim Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dün Ankara'da iki bankom ve bir de tekim kazandı ancak ikramiye düşük oldu. Alternatif tek ve bankolar tercih etmemize rağmen süredirek atların olduğu koşularda aradığımız sürprizi bulamadık. Bugün Bursa ikinci altılıda az atla birkaç ayağı geçip bankosuz bir kurgu oluşturdum. Umarım ikramiye yönünden cazip bir netice elde ederiz. 

Yeni sitemiz için geri sayım başladı ve tahminlerimi orada yayınlayacağım. Sihirli Kantarma da yoluna aynı şekilde devam edecek ve sizlere hizmet konusunda kendisini geliştirme ve yenileme gayretinden vazgeçmeyecek. Böyle bir yol seçmemizin sebebi Sihirli Kantarma'nın oturmuş sistemi ve kullanıcı profili. Çünkü Google'da iyi bir yer edindik ve sürekli yeni yarış sever dostlarımızla tanışıyoruz. Ayrıca iki yıllık bir emek söz konusu. Yani burayı kapatıp yeni bir site açmak oldukça mantıksız ve gereksiz. Her zaman yanımızda oldunuz ve bizi desteklediniz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. 

BUZZER BEATER: Şimdiye dek Bursa'da iki kez start alan ve KV 7 ile Açık 2 koşularda sırasıyla ikinci ve üçüncü olurken sert rakiplerin arkasına sarkan Buzzer Beater bugün oldukça denk bir grupta mücadele edecek. Son koşusunda koşunun başlamasıyla beraber iyi yer tutamayan tay viraj dönüldüğünde de doğru yerden yürüyemeyince olması gerekenden kötü bir netice elde etti. Ağır kilosuna rağmen kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

GÜMBÜRGÜMBÜR: Bildenhan ve Bayemir ikilisinin süratlendireceği koşuda bilinen güç ve kalitesinin yanı sıra son dönem çok iyi bir form yakalamış olmasıyla Gümbürgümbür totosuna bir birincilik daha yazdırmaya çok yakın duruyor. Günün ilk alternatif tekidir. 

HOPPA: Çok iyi bir orjine sahip olan Hoppa son startında virajı tutarak dönmüş ve düzlükte en dış kulvara açılıp güçlü bir sprint atarak ikinciliği koparmıştı. Buraya bir uzun galop bir de kısa işle hazırlanan tay dengi grupta ve mesafesinde birinciliğe yakın olup günün ikinci alternatif tekidir. 

Sitemiz Sihirli Kantarma'nın sizlerin destekleri ile ayakta kaldığını unutmadan bizlere yaptığınız katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Biz ücretsiz sistemimizi reklam tıklamaları üzerine kurduk ve sizler de teveccüh göstererek arkamızda durdunuz. Bundan sonraki süreçte de bu şekilde birlikte yol almaya devam edeceğiz. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1 BUZZER BEATER
4.5.6.11 // 8.2.1
1 GÜMBÜRGÜMBÜR // 5
2.1.4.6.9.8
4 HOPPA // 8
3.5.1

5.04 TL // 35.28 TL 

2. ALTILI

2.1.4.6.9.8
4 HOPPA // 8
3.5.1
2.6.8
5.9.1
5.8.10.2.9.4

68.04 TL // 136.08 TL 


1 yorum:

  1. Değerli site uzman ekibi bu mesafede gümbür gümbür kazanamaz belli agf oyunları milletin kafasını karıştırır orda en iyi bildenhan kazanır bence böyle bir grubu mesafesinde bulmuş rakibi tek bayemir risk sevenler tek atabilir cazip tek olur yada 2 at kapalı geçin

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.